FC Atyrau - Győri ETO FC 0 : 3* 16:00 * megállapított eredmény

UEFA Európa Liga 2. selejtezőkör 1. mérkőzés
  5. nb1.hu: 9.000
Telt ház!

1. avatar: Ailton
    2010.07.22, 15:51 (szerk.: 2014.07.15, 11:01)
    A Győri ETO saját erejéből is remek kiindulási pozíciót szerzett az Európa Liga második fordulójában a visszavágóra azzal, hogy 2-0-s győzelmet aratott az FK Atyrau otthonában.

A kisalfold.hu beszámolója szerint egy UEFA-döntés következtében még közelebb lépett a továbbjutáshoz Pintér Attila együttese: a nemzetközi szövetség egy játékos jogosulatlan szerepeltetése miatt 3-0-s gólkülönbséggel írta jóvá a találkozót a magyar bronzérmesnek.

Az említett futballista Gradomir Crnogorac, a kazahok bosnyák védője, aki ezek szerint a hatályos szabályok szerint nem lett volna bevethető egy hete.

2010.07.16, 11:54
    Pintér Attila: Az első félidő úgy alakult, ahogy elterveztük, helyzeteink voltak, megszereztük a vezetést. Néhány futballistán érződött az utazás okozta fáradtság, a szünetben változtattam, ám ellenfelünk is erősített. Az utolsó negyedórára ismét megtaláltuk a játékunkat, ráadásul az előnyünket is növelni tudtuk.

Viktor Pasulko: A találkozó egésze azt mutatta, hogy ellenfelünk erős játékosállománnyal rendelkezik, csapatként pedig nagyon egységes. Nem tehetek mást, mint gratulálok az ETO győzelméhez. Az ellenfél jobb helyzetben van, azonban ez nem jelenti azt, hogy feladtuk volna a küzdelmet.

3. avatar: Ailton
    2010.07.16, 10:53
    kíváncsi vagyok lesz-e erről a meccsről a youtube-on videó, mert elvileg közvetítették:

4. avatar: NNS
    2010.07.16, 10:44
    Szép volt ETO!
    Ma lesz 13:00 a sorsolás a következő selejtezőkörre, remélem elkerülik a "sztárcsapatokat" és továbblépnek a köv. körben is!

5. avatar: magyarfutball.hu

6. avatar: Ailton
    2010.07.15, 18:02

7. avatar: 6ayblpcak
    2010.07.12, 18:37
    Salamaleykum, mi lesz boldog, és a csapat, kazah barátságos emberek =) Sok szerencsét az Ön és a mi csapatunk!By the way, azzal is tisztában vagyunk a kazah nyelv angol és orosz

8. avatar: magyarfutball.hu
    2010.07.10, 14:09