magyarfutball.hu

Debreceni VSC-TEVA - Budapest Honvéd FC 2 : 1 18:00

   
   
Tölts fel te is saját képeket! »
mérkőzés értékelése
Magyar Kupa 2007-2008, döntő 2. mérkőzés
játékvezető : Vad II. István
nézőszámok :
  1. honvedfc.hu: 4.000
  2. dvsc.hu: 7.000

Ott voltál a mérkőzésen? Oszd meg benyomásaid, élményeid a meccsről!

 

új hozzászólás

Csak bejelentkezett felhasználók írhatnak hozzászólást!

hozzászólások

  1. avatar: heimo
    2015.09.20, 07:53
    2007/2008. évi Magyar Kupa

    Döntők
    Honvéd-DVSC 0-7
    DVSC-Honvéd 2-1

    Elődöntők
    Honvéd-Kaposvár 4-0
    1-2
    Integrál DAC - DVSC 1-4
    0-6


    1/4 döntők
    Integrál DAC-Vasas 0-1 2-1
    Kazincbarcika-Honvéd 2-2 2-4
    Gyirmót-Kaposvár 2-4 0-3
    Fehérvár-DVSC 2-1 1-3

    5. forduló, Visszavágók
    november 6., kedd
    Diósgyőr-Kazincbarcika 1-1
    november 7., szerda
    Kaposvár-FTC 2-1
    Sopron-Honvéd 0-3
    Nyíregyháza-Gyirmót 1-0
    Integrál-Szekszárd 7-0
    Vasas-Putnok 3-1
    Fehérvár-Győr 3-2
    Debrecen-Kaposvölgye 6-2

    5. forduló, 1. mérkőzés
    Kazincbarcika-Diósgyőr 3-1
    FTC-Kaposvár 2-2
    Honvéd-Sopron 2-1
    Gyirmót-Nyíregyháza 2-0
    Szekszárd-Integrál 0-4
    Putnok-Vasas 1-3
    Győr-Fehérvár 1-1
    Kaposvölgye-Debrecen 2-5

    4. forduló
    Budaörsi SC - Kaposvölgye VSC 1-1 (11-esekkel 3-4)
    Móri SE - FC Sopron 1-2
    Andráshida SC - Győri ETO FC 0-3
    Integrál DAC - Zalaegerszegi TE 2-1
    Velence SE - FC Fehérvár 0-12
    Szekszárd UFC - Letenye SE 7-0
    Tisza Volán SC - Budapest Honvéd FC 1-4
    Putnok VSE - MTK Budapest 0-0
    Cigánd SE - Vasas 0-5
    Mezőkövesd-Zsóry - Diósgyőri VTK 1-3
    Pénzügyőr SE - Gabona Trans-Kaposvár 1-7
    Kecskeméti TE - DVSC-TEVA 2-4
    FC Felcsút - Ferencvárosi TC 0-1
    Békéscsabai Előre 1912 SE - Nyíregyházi Spartacus FC 2-5
    Gyirmót SE - FC Tatabánya 2-2
    KBSC - REAC 2-1

    A Magyar Kupa 3. fordulójának párosításai:
    09. 05., szerda

    Orosháza FC - Kecskemét 1-2
    Jánosháza - Győri ETO 0-7
    Ásotthalom - Tisza Volán 0-5
    Bőcs - Nyíregyháza Spartacus 0-2
    Hatvan - Vasas 0-10
    augusztus 28., kedd 18 óra (Sport TV)

    FTC - Paksi FC 0-0
    Egri FC - DVTK 0-3


    augusztus 29., szerda 16.30 óra

    Mosonmagyaróvári TE - FC Tatabánya 2-3
    Gyirmót SE - Szombathelyi Haladás 4-2 (11-esekkel)
    Celldömölk VSE - FC Sopron 0-3
    Veszprém FC - Integrál DAC 2-3
    Bonyhád-Völgység - ZTE 0-10
    Szekszárd UFC - BFC Siófok 2-2
    Komlói Bányász - Kaposvár 1-3
    Kaposvölgye VSC - PMFC 3-1 (h.u.)
    Andráshida LSC - Barcs SE 1-0
    Letenye SE - Balatonlelle SE 2-2
    BKV Előre - FC Fehérvár 0-5
    Sárosd NKSC - REAC 2-8
    Mór SE - Budafoki Lombard 4-0
    Budaörsi SC - Soroksár SC 1-0 (h.u.)
    Velence SE - Zsámbék FC 4-0
    Martfűi LSE - Békéscsaba 1-8
    Putnok VSE - Baktalórántháza VSE 2-0
    Nagyecsed RSE - Mezőkövesd SE 0-2
    Kemecse SE - Kazincbarcika 0-1
    Demecser VKSE - Cigánd 0-1


    augusztus 29., szerda 17 óra

    Pénzügyőr SE - Vác-Újbuda LTC 2-2


    augusztus 29., szerda 19 óra

    FC Felcsút - Újpest FC 3-1


    szeptember 5., szerda 16 óra

    FC Hatvan - Vasas 0-10
    Jánosháza KSK - Győri ETO 0-7
    Bőcs KSC - Nyíregyháza Spartacus 0-2
    Ásotthalom - Tisza Volán 0-5
    Orosháza - Kecskemét 1-2

    A Magyar Kupa második körének eredményei
    augusztus 21., kedd

    Ják KSK - Integrál DAC 0-8


    augusztus 22., szerda 16 óra

    Nárai SK - MTE 1904 0-14
    Rum KSC - Gyirmót SE 1-6
    FC Táp - Szombathelyi Haladás 0-2
    Nemesszalók ESE - Celldömölki VSE 0-3
    Jánosháza KSK - Öttevény TC 4-1
    Veszprém FC - Hévíz 6-3
    Andráshida LSC - Nagyatád FC 2-1
    Letenye SE - Marcali VFC 2-1
    Teskánd KSE - Kaposvölgye VSC 0-5
    Lenti TE - Balatonlelle SE 0-7
    Halogy SE - Barcsi SC 0-9
    Sárisápi Bányász SE - Budaörsi SC 0-1
    Zsámbéki SK - Vecsési FC 3-3
    Etyek SE - Soroksár 1-11
    Kápolnásnyéki VSE - BKV Előre SC 2-3
    Sárosd NSC - ESMTK 1-1
    Balassagyarmati VSE - Budafoki Lombard 0-1
    Kisbágyon SE - Pénzügyőr SE 1-4
    Sükösdi SC - Komlói Bányász SK 0-4
    Szekszárdi UFC - PVSK 2-1
    Makói FC - Békéscsabai Előre 1912 SE 2-2
    Tisza VOLÁN SC - Gyulai Termál FC 10-3
    Tompai KSE - Orosháza FC 0-3
    FC Hatvan - Jászberényi SE-VASAS 2-2
    Kecskeméti TE - Jászapáti VSE
    KBSC FC - Karcagi SE 4-1
    Püspökladány Zöldászok LE - Martfűi LSE 4-4
    Tiszaszentimrei SE - Mezőkövesd-Zsóry 1-8
    Mándok KSE - Bőcs 2-4
    Cigánd SE - Balkányi SE 2-2
    Demecseri SE - Bogács KSK 5-1
    Bodrogkisfalud SE - Kemecse SE 3-5
    Velence SE - Lombard Pápa Termál FC 2-2
    Ajka Kristály SE - FC Felcsút 0-6
    Rákosszentmihályi AFC - Vác-ÚjbudaLTC 3-6
    Solti FC - PMFC-Pécs Plaza 0-6
    Bonyhád Völgység LC - Dunaújváros FC 3-2
    Egri FC - Szolnoki MÁV-MONDI 2-2
    Nagyecsed 'RÁKÓCZI' SE - Tuzsér SE 3-0
    Ibrány SE - Baktalórántháza VSE 2-4
    Úrkút SK - Móri SE 2-5


    augusztus 23., csütörtök 16 óra

    Újfehértó SE - Putnok VSE 3-6


    augusztus 23., csütörtök 17.30 óra

    LINDAB-Törökbálinti TC - FTC 0-6

    A Magyar Kupa első körének eredményei
    Augusztus 4., szombat, 17.00

    FC Hatvan - Nagybátony SE 6-0


    Augusztus 6., hétfő. 17.30

    Pénzügyőr SE - Tököl KSK 3-2


    Augusztus 10., péntek

    Szekszárdi UFC - Szederkényi SE 3-2


    Augusztus 11., szombat

    Tisza Volán SC - Békésszentandrási HMSE 7-1
    Voyage SE - Lindab-Törökbálint TC 0-3


    Augusztus 12., vasárnap

    Pókaszepetk SE - VFC Sport 0-4
    Öttevényi TC - Bük TK 1-1
    Nárai SK - Veszkény SE 3-1
    Töltéstava SE - Jánosháza KSK 0-1
    Barbacs SE - Úrkút 2-4
    Püski SE - Rum KSC 4-6
    Jáki SE - Bajcs SE 0-0
    Külsővat SE - FC Táp 2-5
    Sopronkövesd LC - Nemesszalók SE 2-3
    Viszák KSE - Lenti TE 0-6
    Halogy SE - Zalalövő TK 4-3
    Páka VMSE - Nagyatád FC 1-3
    FC Napred - Marcali VFC 0-5
    Letenye SE - Somogysárd KSK 6-0
    Dörögdi-M. SE - Andráshida SC 0-1
    SK Ajka-Padragkút - Teskánd KSE 1-2
    Balatonfüred FC - Móri SE 2-3
    Ajka Kristály SE - Polgárdi VSE 2-0
    Ságvár Junior SE - Bonyhád Völgység 2-5
    Sárosd NKSC - Balatonszárszó SE 1-0
    Balatonföldvári SE - Velence SC 1-8
    Zamárdi Petőfi SE - Kápolnásnyéki SE 1-5
    Solti FC - Pécsváradi Sp. SK 3-1
    Bölcske SE - Pécsi VSK 1-2
    Sükösdi SC - Nagyárpádi SK 4-1
    Zsámbék FC - Bp. Erőmű SE 2-1
    Etyek SE - III. ker. TUE 2-1
    Berkenye SE - RAFC 1-2
    Kisbágyon SE - M. Test. Egyetem 17 3-2
    Eger FC - Szécsény VSE 3-1
    Verőce SE - Balassagyarmat 0-2
    Felsőtárkány - Putnok VSE 0-6
    Bogács KSK - Visonta SE 1-1
    Gönc VMSE - Balkány SE 1-2
    Cigánd SE - Nyírmadai SE 2-0
    Erdőhorváti SE - Ibrány SE 1-4
    Sajószöged SE - Kemecse SE 0-4
    Bodrogkisfalud SE - Nagyhalász SE 2-2
    Tiszakarád SE - Mándok KSE 1-6
    Tállya KSE - Demecser VKSE 0-3
    Nagyecsed RSE - Volán Sényő 1-1 (hu. 2-2, tiz. 4-2)
    Újfehértó SE - Nyíradony VVTK 3-0
    Tiszaszentimrei SE - Balmazújváros 1-1
    Martfűi LSE - Tiszakécske VSE 2-1
    Püspökladány LE - Mezőtúri AFC 2-0
    Mezőkovácsháza - Ásotthalom TE 0-1
    Nagymágocs SE - Tompa KSE 2-3
    Bugaci KSE - Gyula Termál FC 1-2
    Pálmonostora SE - RV SE Orosháza 3-1
    Rákosligeti AC - Sárisáp Bányász 1-3


    Augusztus 15., szerda

    Kocsola SC - Komlói Bányász 1-10
    Mátranováki VSE - Mezőkövesd SE 1-6
    Kóka KSK - ESMTK 1-5

    hmgy
     
  2. avatar: NNS
    2009.06.12, 18:07
    A Magyar Kupát 9:1-es összesítéssel a Debrecen nyerte.