magyarfutball.hu

Debreceni VSC-TEVA - Budapest Honvéd FC 2 : 2* 18:30 * 11-esekkel 1-3

   
   
Tölts fel te is saját képeket! »
videók
mérkőzés értékelése

hangulat: 4 (1 szavazat)

1...5
Magyar Kupa 2006-2007, döntő
játékvezető : Bede Ferenc
nézőszámok :
  1. honvedfc.hu: 6.800
  2. dvsc.hu: 8.000
  3. nso.hu: 8.000
  1. sárga lap 21' Benjamin Angoua
    0 - 1 28' Ivancsics Gellért
    sárga lap 30' Szabó Tibor
    35' Vukmir Dragan sárga lap
    sárga lap 62' Pomper Tibor
    67' Bíró Péter sárga lap
    70' Zsolnai Róbert 1 - 1
    sárga-piros lap 95' Pomper Tibor
    96' Sidibe Ibrahima (11-es) 2 - 1
    2 - 2 103' Szabó Tibor (11-es)
    112' Komlósi Ádám sárga lap
    113' Bíró Péter sárga-piros lap
    120' Sidibe Ibrahima sárga lap
    Büntetőrúgások:
    0 - 1 Ivancsics Gellért
    Komlósi Ádám 0 - 1
    0 - 2 Genito
    Sidibe Ibrahima 1 - 2
    1 - 2 Ndjodo Edouard
    Kiss Zoltán 1 - 2
    1 - 3 Szabó Tibor
    Zsolnai Róbert 1 - 3
címkék :
  1. Hazai kupadöntő

Ott voltál a mérkőzésen? Oszd meg benyomásaid, élményeid a meccsről!

 

új hozzászólás

Csak bejelentkezett felhasználók írhatnak hozzászólást!

hozzászólások

  1. avatar: heimo
    2015.09.20, 07:50
    2006/2007. évi Magyar Kupa

    Döntő
    2007. május 9.
    DVSC - Honvéd 2-2 (0-1, 1-1, 2-2, tizenegyesekkel 3-5)

    Elődöntők, 2. mérkőzés
    2007. április 24.
    Vasas - Honvéd 1-2
    2007. április 25.
    DVSC - DVTK 2-2

    Elődöntők, 1. mérkőzés
    2007. április 17.
    DVTK - DVSC 0-1
    2007. április 18.
    Honvéd - Vasas 0-0

    Negyeddöntők, 2. mérkőzés
    2007. április 3.
    DVSC-Újpest 3-1
    2007. április 4.
    Vasas-FTC 2-3
    2007. április 11.
    ZTE-DVTK 3-3
    Honvéd-MTK 2-1

    Negyeddöntők, 1. mérkőzés
    2007. március 13.
    MTK Budapest - Budapest Honvéd 2-2
    2007. március 21
    Diósgyőri VTK - Zalaegerszegi TE 2-1
    2007. március 21.
    Újpest FC - DVSC-TEVA 0-0
    Ferencváros - Vasas 0-2

    Nyolcaddöntők
    Lombard Pápa - Újpest FC 0-2, 2-4
    Ferencváros - Gyirmót 1-0, 3-1
    FC Sopron - Diósgyőri VTK 1-2, 1-4
    Győri ETO FC - MTK Budapest 1-3, 0-5
    Vasas - Dunakanyar-Vác 2-1, 1-1
    Dunaújváros - DVSC-TEVA 0-1, 0-3
    ZTE FC- REAC 1-0, 3-4
    Budapest Honvéd - Kaposvári Rákóczi 1-1, 4-0

    Magyar Kupa 4. fordulójának mérkőzései:
    Dunaújváros - Paks 2-0
    Berkenye SE - REAC 0-6
    Budafok - Diósgyőri VTK 0-1
    Soroksár - Vasas 2-3
    Orosháza FC - Budapest Honvéd 0-1
    Nyíregyháza Spartacus - DVSC-TEVA 0-2
    Integrál DAC Győr - Győri ETO FC 0-3
    Lombard Pápa - FC Tatabánya 3-0
    Ferencváros - PMFC-Pécs Plaza 4-0
    Hévíz FC - Zalaegerszegi TE 0-4
    Bonyhád-Völgység - FC Sopron 1-6
    Makó FC - MTK Budapest 0-6
    FEMAT Csesztreg - Kaposvári Rákóczi 0-3
    Gyirmót SE - FC Fehérvár 3-3 hosszabbítás után 5-4

    A Magyar Kupa harmadik fordulójának mérkőzései:
    Berkenye SE - Kazincbarcikai SC 1-1
    Egri FC - Nyíregyháza 0-4
    Létavértes SC '97 - Dunakanyar-Vác 0-1
    Putnok VSE - Bőcs 6-2
    Törökszentmiklós - MTK Budapest 0-8
    Kiskőrösi LC - Orosháza FC 1-4
    Budakalászi MSE - Paks FC 0-1
    Monor SE - Budapest Honvéd 2-6
    Jászapáti VSE - Soroksár 1-1 (hosszabbítás után: 1-3)
    Karcagi SE - Vecsés FC 2-1
    Makó FK - Kecskeméti TE 2-2 (tizenegyesekkel: 5-3)
    Alba Régia FC - Dunaújváros FC 1-5
    Koroncó SE - Győri ETO FC 2-7
    Márkó SE - Budafoki LC 0-4
    Pannonhalma SE - Gyirmót SE 0-6
    Sárszentmiklósi SE - FC Sopron 0-1
    FC Ajka - Lombard Pápa Termál 2-4
    Elmax-Vasas SE - FC Tatabánya 1-2
    Tatai HAC - Integrál DAC Győr 0-5
    RECOP Andráshida LSC - ZTE FC 2-4
    FEMAT Csesztreg - BFC-Siófok 1-1
    Csurgói TK - Kaposvári Rákóczi FC 0-3
    Kaposvár SC Nagyberki - FTC 1-2
    Hévíz - Barcsi SE 2-1
    Felcsút SE - PMFC- Pécs Plaza 0-2
    Bonyhád Völgység - Szombathelyi Haladás 1-0
    Baktalórántháza - Diósgyőri VTK 1-3

    A Magyar Kupa második fordulójának mérkőzései:
    Pannonhalma SE - Celldömölki VSE MÁVÉPCELL 1-1
    Bajcs SE-Elmax - Vasas SE 1-2
    ESK Ménfőcsanak - Szombathelyi Haladás 1-5
    Koroncó SE - Büki TE 4-3
    Hegyeshalmi VSE - Lombard Pápa Termál FC 1-5
    Somogysárd KSK - FEMAT Csesztreg 1-2
    Galambok SK - FC Ajka 0-2
    Alba Régia FC - Balatonlelle SE 1-1
    SZVSE BOR HOTEL Szentgotthárd - Hévíz FC 0-7
    Söpte SE - RECOP Andráshida SC 2-4
    Csór Truck-Trailer FC - Gyírmót SE 3-5
    Márkó SE - Mosonmagyróvári TE 2-1
    SK Ajka-Padragkút - Tatai HAC 0-2
    Bonyhád Völgység - Tököl KSK 1-0
    Balatonszárszó KSE - Budafoki LC 0-4
    Sárszentmiklósi SE - BKV Előre 3-3
    Etyek SE - BFC Siófok 0-3
    Karád SC - Dunaújváros Kohász FC 0-5
    Tamási SE - Barcsi SE 2-4
    Csurgói TK - Bogád SE 2-1
    Egerág SE - Kaposvölgye SC Nagyberki 2-4
    Encs VSE - Baktalórántházai VSE 1-6
    Bódvavölgyi TE Edelény - Nyíregyházi Spartacus 0-9
    Kisbágyon-Karton SE - Egri FC 0-2
    Tompa KSE - Orosháza FC 0-7
    Kiskőrösi LC - Szolnoki Spartacus SC 2-1
    Kaszaper FC - Makó FC 0-2
    Maglód KSK - Felcsút SE 2-4
    Monor SE - Jászberényi SE Vasas 2-2
    Felsőpakony-Ergofer SK - Soroksár 1-4
    Kóka KSK - ESMTK 1-1
    Rákosszentmihály - Vecsés FC 0-2
    Berkenye SE - Gyöngyös AK 2-2
    Somos SE - Vasas SC 0-3
    Túrkevei SE - Létavértes SC '97 1-5
    Gyomaendrőd FC - Karcagi SE 0-6
    Méhkeréki SE - Kecskeméti TE 1-3
    Törökszentmiklósi TTK - Szolnoki MÁV 2-2
    Volán Sényő SC - Kazincbarcikai SC 0-3
    Csenger-Siebel FC - Putnok VSE 2-3
    Nyírbátor FC - Tuzsér SC 1-3
    Nagykálló VSE - Bőcs 2-3
    Lindab-Törökbálint TC - Integrál DAC Győr 0-2
    Adony VSK - Budakalász MSE 1-2
    A Jászapáti VSE erőnyerő.


    A Magyar Kupa első fordulójának mérkőzései:
    Karád SC - Balatonfüred FC - elmaradt
    Iván KSE - Elmax-Vasas SE 2-4
    Törökszentmiklósi TTK-SK Balástya 8-7
    Hegyeshalmi VSE - Bábolna SE 2-0
    Bajót Szikra SE - Bajcs SE 0-4
    Vértesi Erőmű SE - ESK Ménfőcsanak 2-3
    Kemenesalja SE - Koroncó SE 1-2
    Pannonhalma SE - Ugod SE 6-2
    FC Táp - Büki TE 1-8
    Nádasd FC - Andráshida LSC 1-2
    Felsőcsatár KSK - FEMAT Csesztreg 1-4
    Szentgotthárd VSE - Lenti TE 4-0
    Söpte SE - AGFS Páterdomb 1-1
    Sármelléki FC - Csurgói TK 2-4
    Galambok SK - Tapolcai IAC 1-0
    Badacsonytomaj SE - Balatonszárszó KSE 2-2 (hossz.: 2-3)
    Balatonszemes KSE - Márkó SE 0-7
    Buzsáki KSE - SK Ajka-Padragkút 2-4
    Pellérd SE - Tamási SE 1-5
    Somogysárd KSK - Sellye VSK 4-2
    Himesháza SE - Bogád SE 1-4
    Egerág SE - Szekszárdi UFC 1-0
    Bajaszentistváni SK - Bonyhád Völgység 0-8
    Györkönyi SE - Sárszentmiklósi SE 0-9
    Kocsola SC - Adony VSK 1-10
    Csór Truck-Trailer FC - Budatétényi SE 3-0
    Etyek SE - III. kerületi TUE UPE 1-1
    Alba Régia FC - Bp. Erőmű SE 0-0
    Jenő KSK - Lindab-Törökbálint TC 1-3
    Ladánybene FC - Tököl KSK 1-4
    Dunavecsi SE - Felsőpakony-Ergofer SK 1-2
    Duna SK - Maglód KSK 1-3
    Izsáki Sárfehér - Jászberényi SE Vasas 3-10
    Kiskőrösi LC - Hódmezővásárhely 1-0
    Méhkeréki SE - Kiszombor KSK 4-1
    Nagymágocs SE - Szolnoki Spartacus SC 0-3
    Rákóczifalva SE - Gyomaendrőd FC 1-3
    Nyírbéltek SE - Létavértes SC ?97 2-7
    Hajdúsámson TTISZE - Túrkevei SE 1-3
    KI SE Sáránd - Csenger-Siebel FC 3-4
    Mezősasi SE - Nyírbátor FC 1-3
    Nagycsécs SE - Tuzsér SC 1-10
    Záhony VSC - Encs VSE 0-1
    Tolcsva KSE - Volán Sényő SC 0-2
    Cigánd SE - Nagykálló VSE 1-2
    Berkenye SE - Gyöngyöshalász SE 2-1
    GEAC - Gyöngyös AK 1-6
    Pétervására SE - Kisbágyon-Karton SE elmaradt
    Egri FC - SBTC 3-0
    Múcsony KSE - Putnok VSE 2-7
    Bódvavölgyi TE Edelény - Karancslapújtő SE 2-0
    Somos SE - Arnót SE 1-0
    Dunasziget KSE - Tatai HAC 0-1
    Fővárosi Vízművek - Kóka KSK 2-2 (11-esekkel 3-5)
    Budai XI. SE - Monor SE 1-3
    Rákosszentmihály - Fót SE 6-1
    Tompa KSE - Magyarbánhegyes FC 3-1

    hmgy