MATÁV Compaq-Sopron - Győri ETO FC 2 : 2 16:30

Sopron, 5000 néző, V: Szabó Zs.
    gólszerzők: Tóth I. (20., 72.), illetve Semenik (11., 62.)
    sárga lap: Tóth I. (88.), illetve Gőgh (21.), Andre (40.), Golovic (86.)

Sopron:
    Farkas - Vincze, Szabados, Prazenica (Orabinec, 57.) - Perger, Pintér, Somogyi (Nagy T., 52.), Fehér, Tóth I. - Sira (Javrujan, a szünetben), Tóth M.

Győri ETO:
    Sebők - Böjte (Baumgartner, 80.), Stark, Bajusz - Bognár, Gőgh, Szanyó, Farkas, Andre (Golovic, 73.) - Nicsenko, Semenik (Oross, 87.)

11. perc: Szanyót jó ütemben ugratta ki a leshatárról kilépő Semeniket, aki 12 m-ről, ballal, félmagasan a soproni kapu bal oldalába bombázott (0-1).

20. perc: Vincze hatalmas jobboldali bedobása egy győri fejen megcsúszva került a vendégek kapujának előterébe, ahol jókora kavarodás után Tóth I. 3 m-ről továbbított a hálóba (1-1).

62. perc: Nicsenko fejjel csúsztatott Semenik elé, aki a tétovázó hazai kapus mellett a bal alsó sarokba helyezett (1-2).

72. perc: Tóth I. a győri 16-os bal sarkánál felnézett, átemelte Sebőköt és a labda a kapufáról vágódott a hálóba (2-2).

Az első félidőben a Sopron, szünet után a Győr játszott jobban. A vendégek szinte az összes lehetőségüket kihasználták, így összességében igazságos a döntetlen.