Videoton FC Fehérvár - s. Oliver-Haladás 1 : 0 20:00

sárga lap: Hamar (26.), illetve Tóth P. (19., 40.), Filipovic (57.)

Videoton:
    Végh - Tímár, Pomper, Vilotic, Szlezák - Szalai T. (Usvat 30.), Csató (Leo 72.), Bekő, Komódi - Földes (Terjék 72.), Hamar

Haladás:
    Takács T. - Nagy G., Flavio Pim (Takács B. 73.), Juhász, Tóth P. - Kaj, Somfalvi (Leandro 43.), Némethy, Halmosi - Preisinger (Horváth A. 66.), Filipovic

21. perc: Komódival szemben szabálytalankodtak, Pomper 22 m-es szabadrúgását védte Takács T.
    30. perc: Somfalvi veszélyes lövését Végh kiütötte, Halmosi ismételhetett 15 m-ről, a labda Csatóról vágódott ki.
    40. perc: Usvat futott el a jobboldalon, az alapvonal közelében azonban Tóth P. felvágta. A játékvezető sárga lapot adott a Haladás védőjének, és mivel ez már a második volt neki, a piros is előkerült.
    61. perc: Komódi baloldali szögletét követően Hamar 6 m-ről fejelt alig mellé.
    66. perc: Hamar beadása után Komódi fejelt 5 m-ről kapura, Takács védett.
    80. perc: Halmosi cselezte át magát a fehérvári védelmen, 14 m-ről próbálkozott lövéssel, Végh nagy bravúrral hárított.
    84. perc: Usvat átadását követően Bekő lőtt a kapu előterébe, az ott álló Komódi Terjék elé tálalt, aki 10 m-ről a jobb felső sarokba helyezett (1-0).

A rendkívül szervezetten védekező Haladás ellen a Videoton nehezen harcolta ki a győzelmet.