Zalahús-Zalaegerszegi TE FC - Vasas Danubius Hotels 4 : 1 19:00

gólszerzők: Kenesei (7., 26.), Waltner (43.), Csóka (92.),
    sárga lap: Egressy (65.), Róth (87.), illetve Mitrovic (13.), Zabos (83.)

Zalaegerszeg:
    Turi - Kocsárdi, Balog, Csóka, Szamosi - Nagy L. (Babati, 63.), Molnár B., Urbán (Nagy Cs., 79.), Egressy - Kenesei, Waltner (Róth, 72.)

Vasas:
    Kövesfalvi - Herczeg, Juhár, Tóth A., Czvetkovic - Simek, Zabos, Szili, Mitrovic (Polonkai, 78.) - Zrilic (Nagy S., 57.), Bogdanovic (Vincze, a szünetben)

7. perc: Urbánt buktatták a kaputól 17 m-re, a megítélt szabadrúgást Kenesei a szétugró sorfal mellett a jobb alsó sarokba csavarta (1-0).
    26. perc: Waltner ugrott ki a jobb oldalon, önzetlenül a középre érkező Kenesei elé gurított, aki 8 m-ről az üres kapuba passzolt (2-0).
    43. perc: Kenesei jobboldali szögletrúgására Waltner érkezett a rövid saroknál és négy lépésről a kapu közepébe fejelt (3-0).
    66. perc: Egy jobboldali szabadrúgást követően Vincze 4 m-es fejesét Turi kiütötte, de Tóth A. érkezett és 2 m-ről a kapuba fejelt (3-1).
    92. perc: Egressy jobboldali beadását Csóka 12 m-ről, estében a bal sarokba lőtte (4-1).

Az első félidőben jól játszott a ZTE, és eldöntötte a találkozó sorsát. A második játékrészben alaposan rákapcsolt a vendég együttes, de csak szépítenie sikerült.