Videoton FC Fehérvár - Kispest-Honvéd FC 4 : 1 17:15

gólszerzők: Usvat (41.), Leo (48., 50.), Julinho (74.), illetve Sasu (9.)
    kiállítva: Plókai (68.)
    sárga lap: Balassa (18.), Leo (23.), illetve Plókai (34., 68.)

Videoton FCF:
    Bíró B. - Szalai Cs., Balassa, Vilotic - Fodor, Csató, Julinho (Trampler, 84.), Tóth B. (Kovács A., 73.), Usvat - Leo, Zombori (Sipeki, 78.)

Kispest-Honvéd:
    Tóth J. - Téger, Plókai, Pasic - Füzi K. (Piroska, 54.), Lipták, Németh N., Szekeres - Kiss P. (Babos Á., 78.), Faragó, Sasu (Buzás, 86.)

9. perc: Sasu vezette fel a labdát, majd 22 m-ről a jobb felső sarokba lőtt (0-1).
    34. perc: Zombori balról adott középre, Plókai elcsúszva, kézzel ért a labdához, 11-es: a büntetőt Julinho végezte el, Tóth J. a bal kapufa segítségével szögletre hárított.
    41. perc: Zombori átadásával a bal oldalon Usvat lépett ki a védők közül és éles szögből, 8 m-ről, ballal a hosszúsarokba lőtt (1-1).
    48. perc: Usvat-Zombori összjáték után utóbbi a 16-os oldalvonaláról ívelt középre, Leo megelőzve a védőket 8 m-ről a kapu jobb oldalába fejelt (2-1).
    50. perc: Fodor 17 m-ről a bal oldalról ívelt be szabadrúgást, a védők nem figyeltek Leóra, a csatár 4 m-ről a kapu jobb oldalába fejelt (3-1).
    68. perc: Plókai a középpályán kezezett, ezért megkapta második sárga lapját és a pirosat is.
    74. perc: Zombori baloldali beadására Leo csapott le, majd Julinho elé adott és a brazil játékos 2 m-ről a kapu közepébe lőtt (4-1).

A Videoton akár nagyobb különbséggel is győzhetett volna, különösen Plókai kiállítása után.