Zalahús-Zalaegerszegi TE FC - MTK-Hungária FC 2 : 1 17:00

gólszerzők: Waltner (79.), Sabo (87.), illetve Illés (75.)
    sárga lap: Balog (54.), illetve Jezdimirovic (24.)

ZTE:
    Turi - Kocsárdi, Telek, Csóka, Balog - Babati, Bonchis, Nagy Cs., Róth (Gaál, 76.) - Egressy (Sabo, 57.), Waltner

MTK:
    Vlaszák - Komlósi, Smiljanic, Elek, Füzi Á. - Madar (Golovic, 85.), Jezdimirovic, Illés, Bükszegi (Czvitkovics, 70.) - Ferenczi, Kanta

Az első negyedórában a széltől támogatott ZTE volt enyhe mezőnyfölényben, majd miután a félidő felénél Illés lőtt egy kapufát a két 16-os között hullámzott a játék.

75. perc: Illés lövése után Turiról kipattant a labda, amelyet a válogatott csatár 5 m-ről fejelt a kapu közepébe (0-1).
    79. perc: Kocsárdi bedobását Sabo megcsúsztatta, Waltner pedig 10 m-ről a jobb alsó sarokba fejelt (1-1).
    87. perc: Bonchis baloldali szögletrúgását Sabo 8 m-ről fejelte a bal felső sarokba (2-1).

Közepes színvonalú és iramú mérkőzésen az MTK vezetését követően nagy energiákat mozgosított a kiesés ellen küzdő ZTE, és a hajrában megszerezte a 3 pontot.