MATÁV Compaq-Sopron - Kispest-Honvéd FC 2 : 1 17:00

Matáv Compaq-Sopron - Kispest-Honvéd 2-1 (1-0)
    gólszerzők: Lőrincz (5., öngól), Sira (80.), illetve Sasu (87.)
    sárga lap: Somogyi (25.), Nagy T. (79.), illetve Sasu (27.), Füzi (49.), Téger (61.), Müller (70.)

Matáv Compaq-Sopron:
    Horváth T. - Vincze, Szabados, Horváth R. - Perger (Bausz 89.), Orabinec, Somogyi, Tóth M., Salagean - Tüske (Sira 57.), Preisinger (Nagy T. 71.)

Kispest-Honvéd:
    Nota - Babos Á. (Kovács B. a szünetben), Lőrincz, Téger, Müller - Pintér, Piroska, Szabó (Németh 71.), Füzi (Torghelle 56.) - Faragó, Sasu

5. perc: Jobb oldali soproni támadás során Orabinec adott középre, a labda Lőrincz lábáról a kiinduló Nota mellett a hálóba pattant (1-0, öngól).
    12. perc: Tüske 11 m-ről ollózva kapura emelt, a labda a felső lécről pattant játéktéren kívülre.
    43. perc: Sasu 20 m-ről a bal kapufát találta telibe.
    70. perc: Orabinecet Müller buktatta, a megítélt büntetőt Tóth M. a kapu közepén álló Notába lőtte.
    80. perc: Sira lépett ki a kispesti védők közül, Lőrincz, majd a kifutó Nota mellett egyaránt elrúgta a labdát, ami a hálóba gurult (2-0).
    87. perc: Sasu 17 m-ről a kapujából kint álló Horváth T. felett a hálóba emelte a labdát (2-1).

Kezdés után a Sopron nagy lendülettel támadott, gólt is lőtt, majd a 15. perctől a szünetig a Honvéd uralta a játékot. A második játékrész kiegyenlített volt, mindkét oldalon voltak helyzetek.