Zalahús-Zalaegerszegi TE FC - Videoton FC Fehérvár 2 : 1 16:45

gólszerzők: Sabo (62., 87.), illetve Julinho (52.)
    sárga lap: Waltner (6.), Kocsárdi (85.), illetve Kiskapusi (35.), Balassa (67.)

ZTE:
    Turi - Kocsárdi, Telek, Udvari, Balog - Babati, Nagy L. (Nagy Cs. 74.), Dobrjanszkij, Róth (Gaál 56.) - Waltner (Sabo 56.), Egressy

Videoton:
    Milinte - Kiskapusi, Balassa, Hompoth - Szalai T., Csató S., Julinho, Szalai Cs. (Gáspár 46.), Usvat - Földes (Csernijenko 70.), Korsós (Rob 81.)

36. perc: Jobboldali beadást követően Nagy L. került helyzetbe az ötösön, elvetődve nagy helyzetben a bal alsó sarok mellé gurított.
    52. perc: Korsós 14 m-es lövését Turi kiütötte, a labda Julinho elé pattant, aki két lépésről a kapuba gurított (0-1).
    62. perc: Balog szabadrúgását Sabo 9 m-ről fejelte a jobb alsó sarokba (1-1).
    87. perc: Babati futott el a jobb oldalon, beadását Sabo a védőket megelőzve 5 m-ről bombázta a léc alá (2-1).

Alacsony színvonalú, erősen közepes iramú mérkőzésen mindkét csapat gyenge teljesítményt nyújtott. A hazaiaknál Radu Sabo jó csere volt, neki köszönhetően a ZTE némi szerencsével otthon tartotta a 3 pontot.