Debreceni VSC - Videoton FC Fehérvár 1 : 1 19:00

gólszerzők: Kerekes (4.), illetve Földes (44.)
    sárga lap: Kerekes (33.), illetve Balassa (60.), Tóth B. (62., 66.)

Debrecen:
    Balogh J. - Bernáth, Aleksic, Szatmári - Szabó, Kovács - Siklósi (Hanák, 42.), Radojicic (Turján, 62.), Ulveczki (Makula, 82.) - Kerekes, Bajzát

Videoton:
    Milinte - Szalai Cs., Balassa, Vilotic (Hompoth, 79.) - Usvat, Csató, Julinho (Szalai T., 70.), Tóth B., Németh T. (Fodor, 35.) - Földes, Korsós

4. perc: Jobboldali szöglet után Szabó ívelte középre a labdát, Kerekes 5 m-ről, előrevetődve fejelt a kapu közepébe (1-0).
    44. perc: Korsós cselezgetett a bal oldalon, középre gurított, Földes 8 m-ről lőtt a jobb felső sarokba (1-1).
    66. perc: Tóth B. tartotta fel Szabót, a játékvezető második sárga lappal kiállította a székesfehérvári játékost.
    91. perc: Szatmári baloldali beívelését Turján 4 m-ről fejelte fölé.
    93. perc: Baloldali akció végén Kerekes elől az utolsó másodpercben mentettek a védők.

Gyors vezetés után a Debrecen visszavett az iramból, a Videoton ezt kihasználva némi mezőnyfölényt harcolt ki és egyenlített. A kiállítás után a vendégek gyakorlatilag csak védekeztek. A Debrecennek ezúttal nem volt elég ereje a győztes gól megszerzéséhez.