Lombard FC Tatabánya - Kispest-Honvéd FC 0 : 1 17:00

Lombard FC Tatabánya - Kispest-Honvéd 0-1 (0-0)
    kiállítva: Vámosi (90.), illetve Faragó (73.)
    sárga lap: Vámosi (37., 90.), Molnár B. (50.), illetve Sasu (34.), Dubecz (58.), Torghelle (90.)

Lombard FC Tatabánya:
    Balogh T. - Hornyák, Vámosi, Árki, Obradovic - Molnár B., Nagy I. (Kiss B. 69.), Goncalves, Schafranek - Vincze I., Pekovic (Bajkusa 57.)

Kispest-Honvéd:
    Nota - Szekeres, Téger, Lőrinc, Babos - Németh N., Pintér, Kovács B. (Faragó 42.), Szabó T. (Pasic 77.) - Dubecz, Sasu (Torghelle 58.)

39. perc: Goncalves passzát követően Vincze I. 17 m-ről centiméterekkel lőtt a keresztléc fölé.
    65. perc: szöglet után Vámosi az 5-ös sarkán fellökte Lőrincet. Hanyecz játékvezető büntetőt ítélt. A 11-est Faragó a kapu közepébe lőtte (0-1).
    73. perc: Faragó a kispestiek térfelén hátulról buktatta Molnárt, ezért a játékvezető azonnal piros lapot mutatott fel neki.
    90. perc: Vámosi fellökte Torghellét a felezővonal tájékán, ezért megkapta második sárga lapját, és ő is idő előtt kénytelen volt elhagyni a pályát.

A Tatabánya végigtámadta a 90 percet, a kispestiek mindössze kétszer jutottak el a hazaiak kapujához. Ez is elegendő volt azonban ahhoz, hogy egy felesleges szabálytalanság után megítélt büntetővel a vendégek szerezzék meg a három pontot.