Vasas Danubius Hotels - Debreceni VSC 2 : 1 18:00

Fáy u., 1500 néző, V: Makai
    gólszerzők: Kabát (38.), Pető (66.), illetve Radojicic (40.)
    sárga lap: Aranyos (73.), Zováth (76.), illetve Hanák (65.)

Vasas DH:
    Kövesfalvi - Pető, Herczeg, Aranyos - Simek (Tóth A. 79.), Zováth, Zabos (Tóth N. 64.), Szili - Sowunmi, Kabát, Tiber (Komódi, a szünetben)

Debrecen:
    Téglási - Sándor (Szabó 73.), Frida, Aleksic, Szatmári (Hanák 27.) - Ulveczki, Siklósi, Vadicska, Böőr - Radojicic, Bajzát

38. perc: Szili cselezgetett a debreceni 16-osnál, a védőkről felpördülő labda Kabát elé került, aki 11 m-ről a jobb alsó sarokba lőtt (1-0).
    39. perc: Szili 10 m-es lövését Téglási nagy bravúrral kiütötte, a kipattanó labdát Tiber 3 m-ről a bal kapufára rúgta.
    40. perc: Radojicic kapott jó labdát a Vasas 16-osán belül, s egy csel után 7 m-ről a jobb alsó sarokba helyezett (1-1).
    65-66. perc: Tóth N. 18 m-es szabadrúgását Téglási szögletre ütötte. Szili sarokrúgását a magasra felugró Pető 6 m-ről fejelte a kapuba (2-1).
    73. perc: Böőr a baloldalon futott el, beadását az üresen érkező Radojicic 11 m-ről fejelte a kapu fölé.
    85. perc: Aranyos jó ütemben ugratta ki Kabátot, aki 17 m-ről a baloldali kapufát találta el.

A Vasas szinte végig kapujához szögezte a vendégegyüttest, de két helyzet kivételével elhibázta lehetőségeit. A bentmaradásért küzdő debreceniek visszafogott teljesítményt nyújtottak, nem érdemeltek volna döntetlent sem a Fáy utcában.