Videoton FC Fehérvár - MATÁV Compaq-Sopron 1 : 2 19:00

Videoton - Matáv Compaq-Sopron 1-2 (0-0)

gólszerzők: Zombori (57.), illetve Perger (67.), Sira (83.)
    sárga lap: Szalai T. (42.), Kiskapusi (66.), illetve Salagean (28.)

Videoton:
    Milinte - Kiskapusi, Balassa, Szalai Cs., Vilotic - Szalai T. (Gáspár 61.), Tóth B., Zombori, Németh - Fodor (Csernijenko 72.), Földes

Matáv Compaq-Sopron:
    Horváth T. - Vincze, Szabados, Horváth R. - Orabinec, Tóth M. (Prazenica 68.), Somogyi, Salagean - Nagy T., Preisinger (Sira 58.), Takács (Perger 58.)

16. perc: Szalai T. lövése vágódott le a soproni védőkről, Tóth B. kétszer is ismételhetett, de Horváth T. mindkét alkalommal kiütötte a labdát.
    21. perc: Zombori 18 m-ről váratlanul kapura emelte a labdát, a léc alól Horváth T. szögletre mentett.
    30. perc: Kiskapusi jobboldali beadását Balassa 6 m-ről fejelte kapura, Horváth T. bravúrral védett.
    51. perc: Somogyi 25 m-ről végzett el szabadrúgást, a bal felső sarokra csavart veszélyes lövését Milinte csak a kapufa segítségével tudta hárítani.
    57. perc: Földes baloldali beadására Zombori rajtolt rá, majd 6 m-ről a kapuba lőtt (1-0).
    67. perc: Vincze bedobását követően Perger 5 m-ről fejelt a kapu bal oldalába (1-1).
    83. perc: kavarodás támadt a Videoton 16-osán belül, a tétovázó védők között Sira 5 m-ről a kapu bal oldalába emelt (1-2).
    86. perc: Zombori reklamált Makai játékvezetőnél, aki piros lapot mutatott fel neki. Ekkor a hazai B-középből mintegy húsz ember bemászott a futópályára, s percekig állt a játék, mire a rendezők visszavezették őket.

A tartalékos Videoton nem tudott komoly fölényt kiharcolni, kevés helyzetéből csak egyet használt ki. A hajrában jobban összpontosító, egységesebb csapatjátékot produkáló Sopron megérdemelten győzött.