Dunaferr SE - Vasas Danubius Hotels 2 : 2 14:30

Dunaújváros, 5000 néző, V: Juhos
    gólszerzők: Tököli (5. - 11-esből), Penksa (20.), illetve Tiber (52., 54.)
    sárga lap: Ja:kl (15.), Bagoly (60.), Kiss Gy. (91.), illetve Kövesfalvi (5.)

Dunaferr:
    Rabóczki - Molnár (Zavadszky, 73.), Salamon, Pomper, Kiss Gy. - Szindzsics (Bagoly, a szünetben), Ja:kl, Penksa (Lengyel, 76.), Rósa - Nicsenko, Tököli

Vasas:
    Kövesfalvi - Mónos, Juhár, Herczeg, Aranyos - Simek (Zabos, 76.), Zováth, Szili, Tóth N. (Sowunmi, 56.) - Kabát, Tiber (Komódi, 91.)

5. perc: Penksa indította a középen kilépő Tökölit, aki egy jó átvétel után Kövesfalvi mellett akarta elvinni a labdát, Tököli elesett, Kövesfalvi megszerezte a labdát, Juhos 11-est ítélt. Tököli a jobbra mozduló kapus mellett a kapu bal oldalába helyezett (1-0).
    20. perc: Tököli középről indította a jobb oldalon Molnárt, a hátvéd jó beadására Penksa érkezett, aki 6 méterről egyből a kapuba továbbított (2-0).
    52. perc: Kabát középen birkózott a hazai védőkkel, a Vasas támadójánal maradt a labda, Tiberhez tolta, aki egy igazítás után, 12 méterről a jobb sarokba lőtt (2-1).
    54. perc: Szili szabadrúgása levágódott a sorfalról pontosan a kapu közelében egyedül álló Tiber elé, a vendégek támadója 5 méterről a kapuba helyezett (2-2).

Jó iramú első félidő után a hazaiak jutottak előnyhöz, de a második félidő elején két perc alatt egyenlíteni tudott a Vasas.