Videoton FC Fehérvár - Debreceni VSC 3 : 1 15:00

gólszerzők: Földes (12.), Zombori (70.), Balassa (86.), illetve Bajzát (77.)
    sárga lap: Korsós (63.), Sipeki (78.), illetve Szabó II (78.), Vadicska (91.)

Videoton:
    Milinte - Kiskapusi, Balassa, Vilutics - Usvat, Sipeki (Gáspár, 88.), Zombori, Tóth B., Németh - Földes (Csehi, 89.), Korsós (Csernijenko, 69.)

DVSC:
    Fekete - Bernáth, Vadicska, Turján, Szatmári - Siklósi, Flick, Böőr, Hanák (Szabó II a szünetben) - Kerekes (Schmidt, 69.), Bajzát

12. perc: Zombori remek ütemben indította a jobb oldalon Földest, aki Szatmári kíséretében, a kimozduló Fekete mellett 10 m-ről a kapu közepébe lőtt (1-0).
    70. perc: Usvat indításával Földes futott el a jobb oldalon, beadását Zombori 8 m-ről ballal biztosan lőtte a kapu jobb oldalába (2-0).
    77. perc: Szabó II baloldali beadását Bajzát 4 m-ről befejelte (2-1).
    86. perc: Zombori jobboldali szöglete átszállt a védőkön és Balassa 8 m-ről fejelt a felső sarokba (3-1).

Nehéz, mély talajú pályán küzdelmes mérkőzést vívott a két csapat. A Videoton lényegesen aktívabb volt ellenfelénél, többet támadott, és teljesen megérdemelten győzött.