MTK-Hungária FC - Kispest-Honvéd FC 1 : 1 17:00

gólszerzők: Illés (10.), illetve Faragó (36.)
    sárga lap: Szmiljanics (34.), Kincses (91.), illetve Piroska (75.), Tóth J. (79.)

MTK Hungária:
    Vlaszák - Komlósi (Szilveszter 63.), Kuttor, Szmiljanics, Szamosi - Madar, Erős, Jezdimirovics (Golovics 88.), Füzi Á. (Kincses 63.) - Ferenczi, Illés

Kispest-Honvéd:
    Tóth J. - Plókai, Téger, Lőrinc, Müller - Dubecz (Füzi K. 83.), Lipták, Szabó T., Piroska (Torghelle 89.) - Faragó, Kiss (Buzás 56.)

10. perc: Ferenczi a jobboldalról, alig valamivel a felezővonalon túlról indult, egészen a 16-os sarkáig vezette a labdát, majd beívelését Illés 10 m-ről kapásból, parádés mozdulattal lőtte a jobb sarokba (1-0).
    30. perc: Kuttor ugratta ki Ferenczit, aki kicselezte a kapujából kifutó Tóth Józsefet is, ám kissé kisodródott és 7 m-ről az üres kapu mellé lőtt.
    36. perc: Szabó T. végzett el szabadrúgást a felezővonal közeléből, és a kék-fehér védők csak nézték, hogy Faragó 8 m-ről a bal sarokba fejeli a labdát (1-1).
    57. perc: jobboldali MTK szöglet után Szmiljanics fejelt kapura, Tóth J. már verve volt, de a gólvonalon álló Lipták testéről szögletre perdült a labda.
    64. perc: Ferenczi átadásával Madar húzott el a baloldalon, lapos középregurítását Illés 5 m-ről, nagy helyzetben az oldalhálóba lőtte.
    82. perc: Buzás egyéni játék végén egészen a 16-osig vezette a labdát, s csak centiméterekkel lőtt a jobb felső sarok mellé.

Az MTK a mérkőzés első félórájában nyomasztó fölényben játszott, de 1-1 után már képtelenek voltak áttörni a vendégek védőfalát.