Vasas Danubius Hotels - Videoton FC Fehérvár 0 : 2 17:00

sárga lap: Szili (79.), illetve Vilutics (18.), Zombori (50.), Fodor (78.)

Vasas DH:
    Hajdu - Zováth (Simek 65.), Juhár, Tóth A. (László 28.) - Mónos, Szili, Pető, Zabos, Tóth N. - Sowunmi (Maróti 85.), Tiber

Videoton:
    Milinte - Kiskapusi, Balassa, Vilutics - Fodor (Szalai T. 81.), Tóth B., Sipeki (Usvat 66.), Zombori (Udvari 83.), Németh - Földes, Korsós

5. perc: Szili végzett el jobbról szabadrúgást, élesen középre lőtt, Sowunmi 8 m-ről, tiszta helyzetben fölé fejelt.
    30. perc: Földes lopta a távolságot a Vasas 16-osánál, majd keményen középre lőtt, Hajdu kivetődött, de kicsúszott a kezéből a labda, és Korsós 5 m-ről a bal sarokba helyezett (0-1).
    41. perc: László ment el a baloldalon, lapos középre gurítását Tóth N. 5 m-ről a bal kapufára lőtte.
    53. perc: Korsós jobboldali szögletét Németh T. továbbcsúsztatta, a berobbanó Balassa közvetlen közelről a kapuba fejelt (0-2).
    60. perc: Zabos 25 m-es, hatalmas bombáját Milinte látványos vetődéssel ütötte ki.
    70. perc: Korsós 17 m-ről, fordulásból a bal kapufát találta el.
    72. perc: Szili baloldali beívelése után Juhár a kapufára csúsztatott.

A Videoton mindvégig szervezetten, fegyelmezetten és a találkozó egyes időszakaiban ötletesen is játszott, és így győzelme, ha váratlan is, de megérdemelt.