Vasas Danubius Hotels - Pécsi MFC 2 : 0 19:00

Budapest, 2000. október 1., vasárnap (MTI) - Labdarúgó NB I, alapszakasz, 11. forduló, B-csoport:

Fáy u., 1000 néző, V: Megyebíró
    gólszerzők: Tóth N. (25.), Tiber (49.)
    sárga lap: Tóth A. (36.), illetve Földvári (34.), Szekeres (37.)

Vasas:
    Hajdu - Zováth, Juhár, Tóth A. - Mónos (Simek, 88.), Pető, Komódi (Zabos, 65.), Szili (Tiber, a szünetben), Tóth N. - Kabát, Sowunmi

Pécs:
    Matus - Dienes, Márton, Halász, Kutas - Földvári, Gálffy, Szekeres (Szabó Zs., 65.), Berdó (Toldi, 55.) - Osztermájer (Gaál, 73.), Király

4. perc: Kabát ugrott ki a jobbösszekötő helyén, éles szögből leadott lövését Matus elsőre kiütötte, majd utána megszerezte a labdát.
    25. perc: A Pető lerántásáért megítélt szabadrúgást Tóth N. 25 m-ről, ballal a jobb sarokba csavarta (1-0).
    34. perc: Szili átadásával ismét Kabát lépett ki, de szemben a kapussal a jobb sarok mellé gurított.
    49. perc: A pécsi hátvédek hibáját kihasználva Tiber csapott le a labdára, s 10 m-ről, ballal a kivetődő kapus mellett a kapu közepébe helyezett (2-0).

Alacsony színvonalú mérkőzésen a Vasas félgőzzel is könnyedén nyert az ezúttal is nagyon halovány teljesítményt nyújtó pécsiek ellen.