Lombard FC Tatabánya - Dunaferr SE 1 : 1 17:00

Tatabánya, 2000. augusztus 12. szombat (tud) - Labdarúgó NB I., alapszakasz, 4. forduló, A-csoport:

Lombard FC Tatabánya-Dunaferr SE 1-1 (0-1)
    gólszerzők: Vincze I. (52.), illetve Tököli (19.)
    kiállítva: Rósa (67.)
    sárga lap: Vincze (25.), Jeremejev (47.), illetve Rósa (21., 67.)

Tatabánya:
    Gelei - Hornyák, Szabó V., Árki, Varga L. - Zirakadze (Jeremejev, a szünetben), Kovács A., Goncalves, Zsivóczky (Bajkusa, a szünetben) - Nagy S., Vincze I. (Tüske, 66.)

Dunaferr:
    Rabóczki - Molnár, Pomper, Éger, Kiss Gy. (Kóczián, 25.) - Zavadszky (Mozgovoj, 60.), Lengyel, Bagoly, Rósa - Nicsenko (Nagy T., 85.), Tököli

19. perc: Nicsenko jó ütemben ugratta ki a 16-oson belül Tökölit, aki a vetődő Gelei fölött a bal sarokba emelte a labdát (0-1).
    22. perc: Szabó V. vesztette el a labdát a saját térfelén, Nicsenko Tökölihez passzolta, aki a kimozduló Gelei fölött az üres kapu fölé ívelt.
    52. perc: Pomper vesztette el a labdát saját térfelének közepén, Vincze I. lecsapott rá, rávezette Rabóczkira, majd 12-ről a bal sarokba helyezett (1-1).
    67. perc: Rósa terítette le Hornyákot a félpályánál, ezért megkapta második sárga lapját és el kellett hagynia a játékteret.

Rendkívül változatos, helyenként jó iramú mérkőzést vívott a két csapat. A hazaiak valamivel többet birtokolták a labdát, viszont emberelőnyüket nem sikerült kihasználniuk, így a döntetlen igazságosnak mondható.