Nagykanizsa-LinAir FC - Pécsi MFC 1 : 1 17:00

Nagykanizsa-LinAir FC - Pécsi MFC 1-1 (1-0)
    gólszerzők: Szabó (5.), illetve Gera (89.)
    kiállítva: Toldi (63.)
    sárga lap: Pálfi (17.), illetve Kutas (20.), Földvári (62.)

Nagykanizsa:
    Gelencsér - Pálfi, Popovics, Szalai, Kónya - Farkas, Agics, Kovács L. (Svélecz, a szünetben), Mikler (Visnovics, 68.) - Szabó, Gordian (Cs. Horváth, 63.)

Pécs:
    Sólyom - Földvári, Sipos, Kutas - Toldi, Lantos, Berdó (Gálffy, a szünetben), Varga E. (Puskas, a szünetben) - Fónai, Gera, Király (Kardos, 69.)

5. perc: Gordian közeli lövését Sólyom nagy bravúrral védte, a kipattanó labdát Szabó lőtte a kapu bal oldalába (1-0).
    63. perc: a felezővonalnál Toldi megütötte Kónyát, amiért a játékvezető kiállította.
    82. perc: Puskas 19 méteres szabadrúgása alig szállt a kapu fölé.
    89. perc: bal oldali beadást követően Gera az ötösről felugorva a nagykanizsai kapuba fejelt (1-1).

A magabiztosan kezdő hazaiak megérdemelten jutottak vezetéshez, ám a második félidőre feljavult pécsiek teljesen jogosan egyenlítettek.