Csábi József utolsó NBI-es bajnoki mérkőzése.

Ferencvárosi TC - Kispest-Honvéd FC 1-0 (1-0)
    sárga lap: Horváth P. (38.), Szűcs M. (50.), Csoknay (57.), Crnomarkovics (65.), illetve Csábi (62.), Szekeres (66.)

Ferencváros:
    Szűcs L. - Csoknay - Szűcs M., Crnomarkovics - Halgas, Bárányos (Gyepes 81.), Nagy N. (Lászka 60.) - Vén - Tóth M. (Lilik 90.), Horváth P.

Kispest:
    Vezér - Szekeres (Pintér 81.), Lőrincz, Medgyesi - Dubecz (Fehér 28.), Csábi, Téger, Piroska (Füzi 75.) - Faragó, Horváth Gy., Szabó T.

27. perc: Faragó átadásával Horváth Gy. ugrott ki, 14 m-es lövését Szűcs szögletre ütötte.
    37. perc: Gyors ferencvárosi támadás végén Bárányos jobboldali beadását az üresen érkező Horváth P. 6 m-ről biztosan fejelte a léc alá (1-0).
    43. perc: Halgas húzott el a jobboldalon, a beadást Horváth P. a kapust is megelőzve fejelte kevéssel a bal kapufa mellé.
    53. perc: Csoknay a saját 16-osáról szabadrúgással indította Vént, aki végigrohant a kispesti térfélen, majd éles szögből az oldalhálóba bombázott.
    55. perc: Faragó 20 m-es szabadrúgása hajszállal ment el a kapufa mellett.
    89. perc: Sikertelen kispesti szöglet után Csábi kakaskodott a ferencvárosi védőkkel, majd hevesen reklamált. Hajdó játékvezető azonnal piros lapot mutatott fel a rutinos védőnek.

Gólok helyett lapok potyogtak a jubileumi, 500. Üllői úti FTC-mérkőzésen. A többet támadó zöld-fehérek megérdemelten győzték le a kapkodva, nagy hibaszázalékkal játszó kispestieket.