MTK Hungária FC-Győri ETO FC 4-0 (3-0)
    Hungária körút, 1500 néző, V: Ábrahám
    gólszerzők: Gusatu (14.), Egressy (25.), Kenesei (32.), Babos (75.-11-esből)
    sárga lap: Illés (55.), Kovács H. (78.), illetve Herczeg (84.)
    csere: Elek helyett Kovács H. (70.), Gusatu helyett Ilea (70.), Halmai helyett Horváth Cs. (81.), illetve Nagy L. helyett Balla (65.), Csiszár helyett Erős (70.), Baumgartner helyett Gollovitzer (88.)

14. perc: Kenesei ugratta ki Gusatut, aki 10 m-ről, jobbal a jobb sarokba lőtt (1-0).
    25. perc: Halmai emelt Illés elé, aki elől Posza kifutva tisztázott, ám a labda Egressy elé került, aki 14 m-ről, egyből az üres kapuba lőtt (2-0).
    32. perc: Madar húzott el a jobb szélen, élesen középre adta a labdát, amit Kenesei 7 m-ről a bal sarokba perdített (3-0).
    75. perc: Madar cselezgetett a jobb oldalon, éppen csak átlépte a 16-os vonalát, amikor Salagean felvágta. A megítélt büntetőt az MTK kapusa, Babos félmagasan a bal sarokba lőtte (4-0).
    89. perc: Kenesei jobboldali szögleténél Bognár kézzel ütötte el a labdát. A 11-est ezúttal Szamosi végezte el és jobb sarokra tartó lövését Posza vetődve hárította.

A teljesen szétesően játszó győriekkel szemben az MTK nagyobb különbséggel is győzhetett volna.