Debreceni VSC - Vasas Danubius Hotels 4 : 2 17:00

2017.11.12, 15:38
    Debrecen, 2000. május 6. szombat (tud) - Labdarúgó PNB, 30. forduló:

Debreceni VSC-Vasas DH 4-2 (1-1)
    Debrecen, 1500 néző, V: Juhos
    gólszerzők: Szatmári (22.), Bodnár (53.), Várszegi (71., 75.), illetve Kabát (19.), Bekő (69.)
    kiállítva: Tóth (88.)
    sárga lap: Tóth (64.)

Debrecen:
    Fekete - Bodnár, Goian, Sándor, Kovács (Ulveczki a szünetben) - Dombi, Vadicska, Böőr, Szatmári - Fórián (Várszegi 65.), Kerekes

Vasas:
    Kövesfalvi - Tóth, Juhár, László (Bekő 17.) - Mónos, Szili, Zováth (Tiber 74.), Galaschek (Farkasházy 54.), Szilveszter - Kabát, Sowunmi

19. perc: Szili ívelt be a jobb oldalról, Kabát lecsúszott lövése a dermedten álló Fekete mellett pattant a bal sarokba (0-1).
    22. perc: Vadicska indította a bal oldalon kiugró Szatmárit, aki a kimozduló Kövesfalvi mellett higgadtan gurított a kapuba (1-1).
    42. perc: Tóth A. majdnem 30 m-ről vállalkozott lövésre, labdája nem sokkal ment el a bal sarok mellett.
    53. perc: Fórián vezetgette a labdát a Vasas 16-osán belül, majd Bodnárhoz passzolt, aki szép csel után 14 m-ről bombázott a hálóba (2-1).
    69. perc: Farkasházy jó ütemben passzolt a bal oldalon felfutó Bekőhöz, s ő 15 m-ről lőtt a kapuba (2-2).
    71. perc: Ulveczki a bal oldalról remekül adott középre, az érkező Várszegi közelről passzolt a hálóba (3-2).
    75. perc: Ulveczki megint remekül ívelt be balról, Várszegi ezúttal fejjel csúsztatta a labdát a Vasas kapujába (4-2).
    88. perc: Tóth buktatta a félpályánál Várszegit, majd beletalpalt a földön fekvő ellenfelébe, ezért Juhos játékvezető kiállította.

A hétközi kupadöntő után kissé fáradt csapat benyomását keltette a Vasas, így a szünet utáni cserékkel felfrissített hazaiak elsősorban Várszegi jó játékának köszönhetően megérdemelten nyertek.

Várszegi 74.p (4-2)

Focimeccs gyűjteményemben ez a meccs is megtalálható DVD-n. Megvételre keresek további teljes focimeccseket videó kazettán, vagy dvd-n, de csere is érdekel. Kérésre listát is tudok küldeni. További info itt: focimeccsvhs@gmail.com