gólszerzők: Greff (81.), illetve Baumgartner (52.), Balla (70., 76., 87.)
    sárga lap: Somogyi (50.)

Vác FC:
    Krajecz - Nagy T. - Koszora, Koller, Somogyi (Greff, 57.) - Sováb (Burzi 37.), Fejéregyházi, Hirt, Szűcs - Havrán, Gasparik (Gulyás, 73.)

Győri ETO:
    Posza - Böjte - Mracskó, Győri, Vasas (Bognár, 78.) - Baumgartner, Csiszár, Erős, Salagean (Vayer, a szünetben) - Herczeg, Ferenczi (Balla, 57.)

52. perc: Vayer baloldali beadása után Szűcs fejéről visszapattant a labda Baumgartnerhez, aki 13 m-ről a jobb alsó sarokba lőtt (0-1).
    70. perc: Csiszár a baloldali szögletzászló közeléből a csereként beállt Ballához ívelt, aki 7 m-ről a kapuba fejelte a labdát (0-2).
    76. perc: Herczeg beadásából Balla 11 m-ről estében laposan a jobb alsó sarokba lőtt (0-3).
    81. perc: Havrán éles szögből jobbról kapura emelt, a keresztlécről a gólvonalra, majd onnan lepattant a labda, Greff közelről nem hibázott (1-3).
    87. perc: Szűcs kezezéséért ítélt büntetőt Szarka játékvezető. Balla a balra vetődő Krajecz mellett a kapu jobb oldalába lőtt (1-4).

A vendég győri együttes nagy fölényben játszott, s győzelme ilyen különbséggel is megérdemelt.