gólszerzők: Zavadszky (4.), Nagy T. (15.), Nicsenko (88.), illetve Puskas (91.)
    sárga lap: Éger (82.), illetve Király (58.)

Dunaferr:
    Rabóczki - Molnár Z., Salamon, Éger, Kiss Gy. - Zavadszky, Ja:kl, Lengyel (Mozgovoj, 75.), Rósa H. - Tököli (Nikolov, 84.), Nagy T. (Nicsenko, 62.)

Pécs:
    Matus - Dienes, Földvári, Toldi, Sipos - Gálffy, Németh N., Popovics (Kovacsevics, 70.), Lantos - Király (Puskas, 85.), Rusko (Gera, 70.)

4. perc: Tököli a pécsi 16-osnál a nagy lendülettel érkező Zavadszky elé tálalt, aki a kivetődő Matus mellett megszerezte a hazaiak vezető gólját (1-0).
    5. perc: Toldi tört be a dunaújvárosi kapu elé, éles szögből leadott lövését védte Rabóczki.
    15. perc: Rósa hosszú indítását Zavadszky a jobbösszekötő helyén kapta, az alapvonalról pontosan adott középre, és Nagy T. közelről az üres kapuba gurított (2-0).
    55. perc: Rósa emelt Tökölihez, aki Nagy T. elé fejelte a labdát, ám a csatár a kivetődő Matust találta el.
    88. perc: Kiss Gy. futott el a bal oldalon, lapos beadását Matus nem érte el, Nicsenko 5 m-ről a kapuba helyezett (3-0).
    91. perc: Gálffy szögletét Puskas 6 m-ről fejjel csúsztatta a jobb alsó sarokba (3-1).

Jól kezdett a listavezető, már negyedórai játék után kétgólos vezetést szerzett. A Dunaferr a második félidőben is nagy fölényben játszott, biztosan győzött.