Győri ETO FC - Lombard FC Tatabánya 0 : 1 18:00

Győri ETO FC-Lombard FC Tatabánya 0-1 (0-0)
    Győr, 2000 néző, V: Bede
    gólszerző: Vincze (60.)
    sárga lap: Csiszár (25.), Ferenczi (77.), illetve Zsivóczky (54.), Hornyák (70.)
    cserék: Erős helyett Baumgartner (a szünetben), Herczeg helyett Vayer (70.), Kiser helyett Nagy L. (75.), illetve Kiss helyett Szentjobbi (60.), Zsivóczky helyett Jeremejev (72.), Goncalves helyett Kiprich (78.)

2. perc: Nagy S. közeli fejesét Posza tolta a léc fölé.
    8. perc: Vasas 22 m-es erős szabadrúgását védte Gelei.
    16. perc: Hazai szöglet után Győri előrevetődve fejelt kapura, Gelei ismét hárított.
    27. perc: Bajusz buktatta a 16-oson belül Vinczét, a büntetőt Goncalves a felső lécre lőtte.
    28. perc: Ferenczi közeli fejesét Gelei a léc alól hárította.
    35. perc: Formás győri akció végén Böjte 14 m-ről bombázott a kapu fölé.
    47. perc: Baumgartner 16 m-es lövését fogta Gelei.
    49. perc: Böjte beívelése után Gelei lábáról pattant ki a labda, majd a szögletet követően Győri fejese a felső lécen csattant.
    56. perc: Csiszár mértani pontosságú átadásával Herczeg lépett ki, de hosszan szöktette magát, és Gelei felszedte előle a labdát.
    60. perc: Vincze a jobb oldalról befelé cselezett, majd 18 m-es lapos lövést küldött a megdermedt Posza mellett a győri kapu bal oldalába (0-1).

A nehéz talajon küzdelmes, de közepes színvonalú mérkőzést játszott a két csapat. A szervezettebb és tudatosabb Tatabánya megérdemelten győzött.