Dunaferr SE - Kispest-Honvéd FC 2 : 0 16:30

Dunaferr SE - Kispest-Honvéd FC 2-0 (0-0)
    sárga lap: Ja:kl (85.), illetve Füzi (28.), Horváth Gy. (47.)

Dunaferr:
    Rabóczki - Kiss, Salamon, Éger, Kóczián - Zavadszky, Ja:kl, Lengyel (Mozgovoj, 75.), Rósa H. - Tököli, Nagy T. (Komódi, 60.)

Kispest-Honvéd:
    Vezér - Szekeres J., Lőrincz, Medgyesi - Dubecz, Téger, Csábi, Szabó T. (Szekeres Zs., 62.), Füzi K. (Pintér, a szünetben) - Piroska (Németh N., 77.), Horváth

25. perc: Rósa H. 18 méteres lövése után Vezér a bal felső sarok elől ütötte szögletre a labdát.
    36. perc: Tököli a bal oldalon becsapta Csábit, beadását Zavadszky 7 méterről fejelte a felső lécre.
    54. perc: Rósa H. játszott Ja:kl elé, aki 20 méterről jobbal a bal alsó sarokba lőtt (1-0).
    59. perc: Rósa H. végzett el szabadrúgást a bal oldalról, középre ívelését Kiss György közelről kotorta a hálóba (2-0).
    65. perc: Szekeres Zs. szöglete után Lőrincz fejelt kapura, Rabóczki biztosan védett.
    70. perc: Éger és Salamon hibájából Horváth Gy. tört egyedül kapura, 14 méteres lövését Rabóczki nagy bravúrral hárította.

A gyenge napot kifogó listavezető támadójátéka a második játékrészben némileg javult, ennek köszönhetően szerezte meg a három pontot.