Zalahús-Zalaegerszegi TE FC - Vasas Danubius Hotels 0 : 0 17:30

Zalahús ZTE FC:
    Vlaszák - Kocsárdi, Szabó I, Csóka, Balog - Bonchis (Babati, 70.), Szabó II, Nagy, Gaál - Sebők, Győri (Szabó Cs., 40.)

Vasas DH:
    Kövesfalvi - Mónos (Simek, 69.), Juhár, Tóth A., László - Szili, Galaschek (Bekő, 85.), Zováth, Aranyos - Kabát, Tiber (Sowunmi, 66.)

5. perc: Baloldali Vasas-szögletet követően Galaschek 7 m-ről pörgetett kapura, Vlaszák biztosan hárított.
    12. perc: Sebők beadását Győri 12 m-ről fejelte a jobb sarok mellé.
    13. perc: Vlaszák egy jobboldali beadást középre ütött ki, a labda Kabát elé került, aki kapásból 10 m-ről a bal kapufát találta el.
    20. perc: Győri emelte a labdát Gaál elé, aki 14 m-ről az oldalhálóba lőtt.
    30. perc: Szabó II indításával Sebők futott el a jobb oldalon, de beadását Kövesfalvi biztosan hárította.
    53. perc: Bonchis 20 m-es lövését biztosan fogta Kövesfalvi.
    61. perc: Nagy a védőkről levágódó labdát kapásból lőtte rá, de a vendégek kapusa biztosan védett.
    63. perc: Szabó Cs. 5 m-ről a kivetődő Kövesfalviba lőtt.
    71. perc: Szili 30 m-es szabadrúgását a jobb felső sarokból ütötte ki Vlaszák.
    75. perc: Kabát 12 m-ről a bal oldali kapufát találta el.
    80. perc: Nagy indította Szabó II-t, akinek közeli lövését Kövesfalvi lábbal hárította.

Közepes iramú és színvonalú mérkőzésen a kapuk csak ritkán forogtak veszélyben, a csapatok csak az utolsó negyedórában játszottak jól. A látottak alapján a döntetlen igazságos.