Nagykanizsa-LinAir FC - Dunaferr SE 0 : 1 14:30

Nagykanizsa-LinAir FC - Dunaferr SE 0-1 (0-1)
    Nagykanizsa, 3500 néző, V: Ábrahám
    gólszerző: Orosz (44.)

Nagykanizsa:
    Gelencsér - Pálfi, Szalai, Kónya (Kovács L., 50.) - Popovics, Agics - Farkas (Balogh, a szünetben), Svélecz (Szabó Z., 62.), Mikler - Gordian, Azoitei

Dunaferr:
    Rabóczki - Molnár, Salamon, Éger, Kiss Gy. - Zavadszky, Ja:kl, Komódi (Lengyel, 69.), Rósa (Kóczián, 62.) - Orosz (Nagy T., 67.), Tököli

44. perc: Tököli egy csel után jó labdával ugratta ki Oroszt, aki 12 méterről lőhetett, labdája a bal oldali lécről vágódott a hálóba (0-1).
    65. perc: jobb oldali hazai szöglet után Gordian óriási helyzetbe hozta Szabó Z-t, aki három lépésről az üres kapuval szemben a jobb oldali lécre fejelte a labdát.

A találkozó első felében a vendég listavezető játszott jobban, szünet után feljavultak a hazaiak, de egyenlíteni nem tudtak.