Debreceni VSC - Nyírség-Spartacus FC 2 : 0 16:00

Debreceni VSC - Nyírség-Spartacus FC 2-0 (0-0)
    sárga lap: Gojan (16.), Siklósi (87.), illetve Kondora (83.)

Debrecen:
    Téglási - Bodnár, Gojan, Vadicska, Szatmári - Ulveczki (Dobos, 56.), Bagoly, Siklósi, Böőr - Bajzát (Várszegi, 89.), Sabo (Kerekes, 63.)

Nyírség:
    Celeszki - Ács, Szatke, Nagy S. - Karkusz, Kondora, Novák, Dican, Túróczi - Domokos (Kocsis, 71.), Baranyi (Csernijenko, 77.)

13. perc: Sabo közeli fejese a jobb kapufáról csorgott a kapu mellé.
    44. perc: Nagy S. buktatta Bagolyt a 16-os előtt. A szabadrúgást Szatmári végezte el, de lövését Celeszki megfogta.
    52. perc: Böőr indult el a vendégtérfél közepéről, könnyedén lefutotta Szatkét, már csak Celeszkivel állt szemben, a Nyírség kapusa azonban bravúrral hárított.
    66. perc: Vadicska 15 m-es lövése lecsorgott a védőkről, a labdára Bajzát csapott le, s bár Celeszki elsőre még hárított, de a kipattanót a csatár 5 m-ről a hálóba passzolta (1-0).
    75. perc: Dobos került helyzetbe, de 7 m-ről az oldalhálót találta el.
    84. perc: Bagoly 22 m-es lövése alig kerülte el a vendégek kapujának bal alsó sarkát.
    85. perc: Egy jobb oldali debreceni szabadrúgás után röviden szabadítottak fel a vendégvédők, érkezett Böőr, s a 16-os vonaláról hatalmas gólt lőtt a léc alá (2-0).

A nyíregyháziak a döntetlen reményében érkeztek Debrecenbe, de a hajrában gólveszélyesen játszó DVSC megérdemelten szerezte meg a három pontot.