Győri ETO FC - Nyírség-Spartacus FC 4 : 0 15:00

Győri ETO FC - Nyírség-Spartacus FC 4-0 (1-0)
    gólszerzők: Herczeg (44., 46.), Bajusz (66.), Erős (83.)
    sárga lapok: Szabó A. (29.), Nagy S. (62.)

Győr:
    Posza - Győri, Vámosi, Bajusz, Vasas - Böjthe, Kiser, Erős, Vayer - Nagy L. (Hegyi 81.), Herczeg

Nyírség:
    Celeszki - Ács, Szatke, Karkusz - Turóczy (Szécsi 60.), Kondora, Besenyei, Szabó A. (Göncz 56.), Nagy S. - Csernijenko (Gerliczki 68.), Baranyi

7. perc: Kondora 25 m-es lövését Posza tornászta szögletre.
    12. perc: Vámosi jó helyzetből 6 m-ről fejelhetett, de Celeszki védett.
    15. perc: Kiser-Győri akció végén a hátvéd 20 m-es lövése alig ment mellé.
    30. perc: Baranyi 18 m-es lövése a jobb kapufa mellett hagyta el a játékteret.
    44. perc: Vayer szépen ment el a bal oldalon, beadott és a középen érkező Herczeg a kapu bal oldalába fejelt (1-0).
    46. perc: Nagy L. jó labdával ugratta ki Herczeget, aki 8 m-ről, éles szögből a jobb alsó sarokba lőtt (2-0).
    65. perc: Vasas 22 m-es szabadrúgását Celeszki kiütötte, a védők nehezen mentettek szögletre.
    66. perc: Vasas jobboldali szöglete után Vámosi fejjel megcsúsztatta a labdát, s Bajusz közelről a hálóba lőtt (3-0).
    73. perc: Erős szép cselekkel tört előre, majd 14 m-ről a kapujából kint álló Celeszki felett a hálóba emelt (4-0).

Az első félidő kiegyenlített játékot hozott, szünet után azonban az ETO felőrölte a Nyíregyháza ellenállását.