Zalaegerszeg, 1999. november 13., szombat (tud.) - A labdarúgó PNB 13. fordulójában:

Zalahús ZTE FC - Nyírség-Spartacus FC 1-0 (1-0)

sárga lap: Bonchis (45.), Filó (55.), Csóka (66.), illetve Kondora (82.)

ZTE:
    Vlaszák - Kocsárdi, Csóka, Filó - Bonchis, Szabó II., Nagy L., Balog (Gál, 87.) - Babati (Strasser, 75.), Ferenczi, Szabó Cs. (Varga, 89.)

Nyírség:
    Celeszki - Ács - Szatke, Nagy S., Gerliczki (Kondora, 40.) - Turóczi (Gradinariu, 81.), Dican, Szabó A., Karkusz - Baranyi, Novák (Csernijenko, 75.)

12. perc: Balog beadását Szabó II. Ferenczi elé passzolta, a ZTE csatára 4 méterről a bal sarok mellé gurított.
    23. perc: Nagy rosszul passzolt, Csókát Novák lefutotta, de Vlaszák a 10 méteres lövést bravúrral védte.
    31. perc: Kocsárdi indította Babatit, aki középre lőtte a labdát, Ferenczi 3 méterről a bal sarokba perdített (1-0).
    40. perc: Ferenczi fejese kipattant Celeszkiről, Szabó II. azonnal kapura lőtt, de a vendégek "portása" biztosan védett.
    64. perc: Nagy L. megkeverte a vendégvédőket, 17 méterről alig lőtt a jobb felső sarok mellé.
    73. perc: Vlaszák előbb Szabó A., majd Baranyi lövését hárította nagy bravúrral.
    75. perc: Szabó Cs. lépett ki egyedül, de a kivetődő Celeszkibe lőtt.
    88. perc: Ferenczi került százszázalékos helyzetbe, de 8 méterről, éles szögből fölé lőtt.
    90. perc: Szabó II. középen egyedül lépett ki Ács utolsó emberként lerántotta, a játékvezető pedig felmutatatta a piros lapot a nyíregyházi védőnek.

Közepes színvonalú és iramú mérkőzésen az első félidőben a hazaiak játszottak jobban, fordulás után inkább a vendégek akarata érvényesült. A zalaegerszegi csapat határozottabb támadójátékának köszönheti egygólos győzelmét.