Vác FC-Zollner - Dunaferr SE 1 : 1 17:00

Vác, 500 néző, V: Makai
    gólszerzők: Ivitz (38.), illetve Lengyel (56. - 11-esből)
    sárga lap: Ivitz (65.), Rob (78.), Kasza (83.), illetve Molnár (88.)

Vác:
    Hámori - Kádár - Kovács P., Kasza - Burzi (Vojtekovszki, a szünetben), Szoboszlai, Bábik, Vén, Boda - Rob (Andrássy, 78.), Ivitz

Dunaferr:
    Rabóczki - Molnár, Salamon, Éger (Nikolov, 80.), Kiss Gy. - Zavadszky, Lengyel, Ja:kl, Komódi (Nagy T., a szünetben) - Orosz, Tököli (Nicsenko, a szünetben)

30. perc: a dunaújvárosi kaputól 25 m-re Szoboszlai végzett el szabadrúgást, Rabóczki kiejtette a labdát, Rob próbálkozott ismét, de mielőtt a labdához ért volna, Tököli szögletre rúgta előle a labdát.
    34. perc: Rob futott fel a bal szélen, beadását Ivitz éles szögből kapura gurította, Éger a gólvonalról rúgta ki a mezőnybe a labdát.
    38. perc: Rob kiugratta Vént, aki két Dunaferr-játékos között előretört, balra játszott Ivitzhez, aki 7 m-ről a hálóba emelt (1-0).
    48. perc: Molnár beadása után Zavadszky centiméterekkel fejelt a keresztléc fölé.
    56. perc: Boda a büntetőterületen belül rossz ütemben csúszott be Zavadszky elé. A jogos 11-est Lengyel nagy erővel a bal alsó sarokba vágta (1-1).
    85. perc: Lengyel beadását Zavadszky 3 m-ről fejelte kapura, Hámori azonban reflexmozdulattal hárított.
    90. perc: Ivic beadását Andrássy néhány lépésről kapura lőtte, Rabóczki bravúrral védett.

Az első félidőben a játék képe nem tükrözte, hogy a PNB utolsó helyezettje az első helyezettel csatázott. A második félidőre azonban egy merőben más felfogásban játszó Dunaújváros futott ki a pályára, s rövid időn belül megszerezte az egyenlítő gólt.