Siófok FC-Győri ETO FC 0-1 (0-1)
    Siófok, 500 néző, V: Bede

gólszerző: Kiser (37.)
    sárga lap: Kun (79.), illetve Kiser (63.), Csiszár (69.)
    csere: Hanák helyett Kun (51.), Ördög helyett Földes (51.), Pest R. helyett Szegletes (73.), illetve Bognár helyett Baumgartner (61.), Szarvas helyett Erős (71.), Nagy L. helyett Sütöri (80.)

Siófok:
    Bíró - Juhász, Csoknay, Szabadi, Hanák - Zabundu, Pest K., Sallai, Bédi - Pest R., Ördög

Győr:
    Posza - Stark, Vámosi, Tereny - Bognár, Csiszár, Kiser, Vasas, Nagy L. - Szarvas, Vayer

1. perc: Vayer 16 m-es lövését fogta magabiztosan Bíró.
    15. perc: Baloldali hazai szögletet követően Pest R. fejelt 8 m-ről Posza kapujának jobb alsó sarka felé. Az ötösön álló Ördög még
    beleért a csapattárstól érkező labdába, így az a kapu fölé szállt.
    30. perc: Ördög a vendégek ötösének jobb sarkáról fejelhetett tisztán, a fejes elkerülte Posza kapuját.
    37. perc: Kiser két védőt is kicselezve vezette a labdát a siófoki kapu felé, majd 17 m-ről laposan a kapu alsó sarkába lőtt (0-1).
    52. perc: Vasas 17 m-es szabadrúgását fogta Bíró.
    57. perc: Szarvas 15 m-es, jobb alsó sarokra tartó lövését hárította Bíró.
    60. perc: Juhász 18 m-es lövését fogta Posza.
    64. perc: Nagy L. lőtt 14 m-ről, Bíró védett.
    70. perc: Csiszár lőtt a jobb alsó sarok mellé 13 m-ről.

Kifejezetten gyenge első félidő után a második játékrészben valamivel erősebb iramot diktáltak a csapatok. A Győr a kapu előtti nagyobb határozottságával nyerte meg az inkább döntetlen színezetű mérkőzést.