Haladás-Milos - Diósgyőri FC 1 : 0 16:30

Szombathely, 1999. október 30., szombat (tud) - A labdarúgó PNB 11. fordulójában:

sárga lap: Somfalvi (40.), Halmosi (62.), Rosca (85.), Balassa (90.), illetve Filipovics (23., 65.))

Haladás:
    Takács T. - Takács B., Balassa, Pusztai, Horváth A. - Marginean, Somfalvi, Bodor, Halmosi (Némethy, 88.) - Balogh (Rosca, 60.), Borbély

Diósgyőr:
    Nagy Z. - Kunzo, Timko, Kovács T. - Szakos (Páling - a szünetben), Lipták, Radu, Filipovics, Kákóczki - Lippai (Harnócz, 69.), Komi (Frunza, 55.)

19. perc: Balogh átadása után Marginean a jobbösszekötő helyén ugrott ki, majd 18 m-ről kapura lőtt, de a jobb sarokra tartó labdát Nagy Z. elvetődve, biztos kézzel hárítani tudta.
    25. perc: Szakos jobb oldalról végzett el szabadrúgást. A kapu elé ívelte a labdát és az előrelopakodó, jó ütemben érkező Timko 10 m-ről a bal sarok felé fejelt, de Takács Tamásnak ezúttal is sikerült nagy bravúrral hárítani.
    46. perc: Balassa hosszan előreívelt labdáját a balösszekötő helyén felfutó Somfalvi szerezte meg, majd kapásból, 15 m-ről a jobb felső sarok mellé lőtt.
    52. perc: Marginean indította a jobbszélen Baloghot, aki elfutott, majd éles szögből, 8 m-ről a baloldali oldalhálóba lőtt.
    58. perc: Haladás-támadás végén a kapu elé beívelt labdára Balassa érkezett, aki magasan felugorva a hálóba fejelt. A játékvezető azonban a partjelző beintése alapján nem adta meg a gólt.
    60. perc: Filipovics a saját térfelén szabálytalanul szerelte Margineant, ezért másodszor kapott sárgalapos figyelmeztetést, így a játékvezető kiállította.
    86. perc: Horváth András kapott jó átadást a 16-os előtt, két lépést tett a labdával, majd 15 m-ről a jobb alsó sarokba lőtt (1-0).

A szünet után nagyobb lelkesedéssel és lendülettel játszó hazai csapat egygólos győzelme megérdemelt.