Szeged LC - Nyírség-Spartacus FC 2 : 1 18:00

Szeged LC - Nyírség-Spartacus FC 2-1 (0-0)

Szeged, 4000 néző, V: Szabó J.
    gólszerzők: Kenesei (69.), Udvari (78.), illetve Csernijenko (59.)
    sárga lap: Turján (39.), Urbán (92.), illetve Szabó A. (90.)
    csere: Bencze helyett Kurucsai (61.), Nagypál helyett Németh (77.), illetve Turóczi helyett Kondora (74.), Nican helyett Pécsi (81.)

Szeged:
    N. Markovic - Herczku, Urbán, Basic, Mikler - Popovics, Nagypál, Turján, Udvari - Kenesei, Bencze

Nyíregyháza:
    Celeszki - Szatke, Ács, Nagy S., Göncz - Turóczi, Szabó A., Dican, Karkusz - Baranyi, Novák (Csernijenko, 37.)

12. perc: Kenesei lerázta őrzőit, de 20 m-es lövése a jobb alsó sarok mellett suhant el.
    17. perc: Novák szöktette a bal oldalon Szabó Attilát, aki elhamarkodottan lőtt, s a labda a léc fölött hagyta el a játékteret.
    20. perc: sokérintéses nyíregyházi támadás végén Szatke 25 m-ről lőtt, a labda N. Markovicsról kipattant, de a szegedi kapus merész vetődéssel Turóczi elől másodszorra már megkaparintotta a labdát.
    30. perc: Nagypál 30 m-es félmagas lövését látványos vetődéssel hárította Celeszki.
    44. perc: Dican a jobb oldalon, már az ötös közelében lövés helyett önzetlenül passzolt, de társai lemaradtak az akcióról.
    52. perc: Herczku legurítását Urbán 30 m-ről félmagasan a kapu bal oldala felé lőtte, de Celeszki a levegőben úszva mentett.
    59. perc: a jobb oldalról Baranyi ívelését Szabó A. középre lőtte, amit Csernijenko előre csúszva a kapuba továbbította a labdát (0-1).
    69. perc: Nagypál nagy szólóját csak szabálytalanul tudták a nyíregyházi védők megállítani. A 17 m-es szabadrúgást Kenesei végezte el, lövése után a labda a sorfal mellett a bal alsó sarokba vágódott (1-1).
    78. perc: Popovics jobboldai beadását Kenesei középre fejelte, s a berobbanó Udvari 4 m-ről, belsővel a kapu közepébe lőtt (2-1).

Az első félidőben a szegediek mezőnyfölénye meddőnek bizonyult, míg a vendégek kontráikkal csak az ijesztgetésig jutottak. A második játékrészre felgyorsult a játék, a Szeged annak köszönheti a három pontot, hogy több helyzetet teremtett.