2018.08.26, 16:53 (szerk.: 2018.09.13, 16:51)
    Az MTI Zavadszkynak adja a gólt, a Nemzeti Sport viszont Bödör öngóljának.

Szombathely, 1999. október 16., szombat (tud.) - A labdarúgó PNB 9. fordulójában:

Haladás-Milos - Dunaferr SE 0-1 (0-0)
    Szombathely, 2500 néző, V: Hanacsek
    gólszerző: Zavadszky (75.)
    sárga lap: Horváth A. (88.), illetve Éger (89.)
    csere: Somfalvi helyett Némethy (77.), Halmosi helyett Balogh (80.), Marginean helyett Zsirai (80.), illetve Komódi helyett Orosz (60.), Nicsenko helyett Cseke (77.)

Haladás-Milos:
    Takács T. - Takács B., Balassa, Horváth A., Simon - Nagy Cs., Somfalvi, Bodor, Tóth P. - Marginean, Halmosi

Dunaferr SE:
    Rabóczki - Molnár, Salamon, Éger, Kiss Gy. - Zavadszky, Ja:kl, Komódi, Rósa H. - Tököli, Nicsenko

4. perc: Tóth P. 22 m-es szabadrúgása után a labda elsuhant a bal felső sarok mellett.
    14. perc: Salamon átadásával Kiss Gy. a balszélen futott el, majd középre adott és a jó ütemben érkező Komódi 10 m-ről kapura fejelt. A bal alsó sarokba tartó labdát azonban Takács P. könnyen fogta.
    25. perc: Zavadszky középen vezette fel a labdát, 25 m-es lövése után a labda a felső kapufán csattant.
    32. perc: Marginean a kiugró Halmosihoz továbbította a labdát, aki a jobbösszekötő helyén éles szögből, 8 m-ről célozta meg a kapu jobb oldalát, de Rabóczkinak sikerült hárítani.
    52. perc: Halmosi a balszélen futott el, a 16-os vonalától laposan középre lőtte a labdát, ami a menteni akaró Kiss Gy. lábáról 6 m-ről saját kapuja felé perdült, de szerencséje volt, mert elkerülte a bal alsó sarkot.
    54. perc: Zavadszky 18 m-ről laposan kapura lőtt, a vetődő Takács T. előtt a labda megpattant, a szombathelyi kapusnak csak másodszorra sikerült tisztázni.
    75. perc: a Haladás 16-osának jobboldali csücskétől mintegy 8 m-re Zavadszky végzett el szabadrúgást, kapura csavarta a labdát, amely a sorfalon megpattant és a jobbra mozduló Takács T. mellett a kapu bal oldalában kötött ki (0-1).

A Dunaferr a 90 percből 80-at fölényben játszott, végigtámadott, a szombathelyiek önfeláldozóan és lelkesen védekeztek. A szerencse azonban a vendégcsapat mellé szegődött, s egygólos győzelme megérdemelt.