Debrecen, 3000 néző, V: Hajdó
    gólszerző: Vadicska (75.)
    sárga lap: Gojan (60.), Casoltan (84.), illetve Szegletes (33.), Bédi (55.), Lumvutu (65.)

Debrecen:
    Fekete - Bernáth, Gojan, Sándor, Pető (Dobos, a szünetben) - Vadicska, Bagoly, Siklósi, Szatmári - Ulveczki (Bajzát, 62.), Sabo (Casoltan, 80.)

Siófok:
    Bíró - Juhász, Bimbó, Szabadi (Hanák, 57.) - Kovács, Perger, Soós, Pest, Bédi - Szegletes (Csoknyai, 72.), Ördög (Lumvutu, 63.)

8. perc. Sabo bal oldali szögletét Bíró a léc alól ütötte ki. Az újabb szögletet követően Vadicska fejelt a kapu fölé.
    17. perc: Siklósi passzolt a 16-oson belül Ulveczkihez, akit a védők fellöktek, a játékvezető nem ítélt büntetőt.
    28. perc: Sabo perdített Vadicskához, a középpályás lövését Bíró bravúrral ütötte ki a bal sarok elől.
    35. perc: Szegletes szép cselekkel került helyzetbe, Fekete bravúrral hárította a lövést.
    65. perc: Bernáth adott be a jobboldalról, Vadicska fejese a felső lécről pattant Dobos felé, akinek a lövésébe a védők beleléptek. A következő percben Vadicska adott be jobbról, Bajzát lövését Bíró ütötte szögletre. Dobos beívelése után Vadicska közelről, rosszul találta el a labdát, így ez a helyzet is kimaradt.
    75. perc: Dobos szép cselekkel ment el a bal oldalon, az alapvonalról középre gurított, Vadicska közelről perdített a rövidsarokba (1-0).
    80. perc: Bernáth remekül ment el a jobb oldalon, beadását Vadicska fejelte a keresztléc fölé.

Közepes színvonalú találkozón a helyzeteivel könnyelműen gazdálkodó Debrecen megérdemelten tartotta otthon a három pontot.