Ferencvárosi TC - Nyírség-Spartacus FC 4 : 0 19:00

Ferencvárosi TC - Nyírség-Spartacus FC 4-0 (2-0)

Üllői út, 5000 néző, V: Sápi
    gólszerzők: Tóth M. (27.), Horváth P. (32., 88.), Mátyus (61. - 11-esből)
    sárga lap: Szűcs M. (24.), Lászka (28.), illetve Szabó A. (10.), Csernijenko (39.), Turóczi (56.)
    csere: Lászka helyett Schultz (82.), illetve Kondora helyett Dican (50.), Göncz helyett Nagy S. (64.)

Ferencváros:
    Szűcs L. - Szűcs M., Lakos, Mátyus - Lászka, Bárányos, Kovács B., Füzi, Nagy N. - Tóth M., Horváth P.

Nyíregyháza:
    Celeszki - Ács, Szatke, Gerliczki, Göncz - Turóczi, Kondora, Szabó A., Karkusz - Csernijenko, Novák

4. perc: Füzi 16 m-es lövését Celeszki védte.
    25. perc: Szabó A. 25 m-es kapáslövése alig ment fölé.
    27. perc: Lászka ívelt 40 m-ről a 16-oson belülre és az érkező Tóth M. 7 m-ről a kapu jobb sarkába fejelt (1-0).
    32. perc: Bárányos cselezett a jobb oldalon, majd középre ívelt és Horváth P. 6 m-ről a bal alsó sarokba bólintott (2-0).
    36. perc: Csernijenko 10 m-es fejesét Szűcs L. bravúrral a felső lécre tornázta.
    37. perc: Novák csapott be két hazai védőt, de 10 m-es lövését a hazai kapus kispárgázta.
    53. perc: Bárányos lépett ki a vendégvédők közül, de 12 m-es lövésébe a kapujából kifutó Celeszki belevetődött.
    61. perc: Gerliczki kaszálta el Bárányost a 16-oson belül és a megítélt 11-est Mátyus a kapu közepébe lőtte (3-0).
    73. perc: Csernijenko emelt át a kifutó Szűcs Lajoson, de az ívelés centikkel elkerülte az üresen maradt kaput.
    88. perc: Egy kifejelt labdát Horváth P. 18 m-ről, kapásból a kapu bal oldalába lőtt (4-0).

A közepes iramú és színvonalú mérkőzésen a hazaiak győzelme egy percig sem forgott veszélyben, és a 4-0 nem tükrözi a látottakat.