Nagykanizsai Olajbányász FC - Nyírség-Spartacus FC 1 : 0 16:30

Nagykanizsa, 1999. szeptember 12., vasárnap (tud.) - A labdarúgó PNB 5. fordulójában:

Nagykanizsai Olajbányász FC - Nyírség-Spartacus FC 1-0 (0-0)

Nagykanizsa, 5000 néző, V: Arany
    gólszerző: Horváth Gy. (73.)
    sárga lap: Panghy (48.), Crnomarkovics (62.), illetve Dican (4.), Novák (15.)

Nagykanizsa:
    Kovácsevics - Pálfi, Panghy, Crnomarkovics - Farkas, Zahorecz, Horváth Z. (Marinkovics, 52.), Agics, Gordian (Kovács L., a szünetben) - Horváth Gy., Kerekes (Szőcze, 85.)

Nyírség:
    Rácz - Szatke - Ács, Karkusz, Nagy - Turóczi, Kondora, Dican (Szabó, 65.), Gerliczki (Göncz, a szünetben) - Baranyi (Csernyijenko, 75.), Novák

1. perc: Egy jobboldali hazai szöglet után Kerekes bólintott közelről a jobb sarok mellé.
    13. perc: A balról érkező labda Panghyt találta helyzetben, de a játékos az ötösön lyukat rúgott.
    28. perc: Karkusz iramodott meg a balszélen, beadása után Turóczi lövése elakadt az egyik védőben.
    40. perc: Farkas a baloldalról adott középre, de Horváth Gy. az ötösről, jó helyzetben mellé fejelt.
    73. perc: A 16-os elé lőtt labdára Horváth Gy. és Nagy rajtolt, a Nyírség védőjén átpattant a labda, és Horváth Gy. 14 m-ről, jobbról, laposan a hosszú sarokba lőtt (1-0).
    87. perc: Kovács L. egyedül lépett ki középen, de 16 m-es emelése elkerülte a kaput.

Alacsony színvonalú mérkőzésen a hazaiak valamivel többet birtokolták a labdát, és Horváth Gy. eredményességének köszönhetően otthon tartották a három bajnoki pontot.