Győri ETO FC - MTK Hungária 1 : 0 17:00

2018.09.15, 12:55 (szerk.: 2018.09.15, 13:50)
    Az MTI Kenesei helyett Komlósinak ad lapot, a Nemzeti Sport viszont Keneseinek adja.

2018.09.15, 12:55
    Győr, 1999. június 16., szerda (tud.) - A labdarúgó Professzionális Nemzeti Bajnokság (PNB) 34. fordulójában:

Győri ETO FC-MTK Hungária FC 1-0 (0-0)

Győr, 4000 néző, V: Szabó Zs.
    gólszerző: Vayer (64.)
    sárga lap: Csató (58.), Vayer (90.), illetve Komlósi (36.), Erős (70.)
    csere: Molnár helyett Baji (62.), Szarvas helyett Erős G. (81.) illetve Farkas helyett Lipcsei (60.), Elek helyett Cvitkovics (68.)

Győr:
    Molnár - Bognár, Lakos, Stark - Csiszár, Csató, Nagy, Salagean - Szarvas, Balla, Vayer

MTK:
    Babos G. - Farkas, Lőrincz, Komlósi, Elek - Babos Á., Erős, Madar, Szamosi - Kenesei, Balaskó

16. perc: Balla jó labdával ugratta ki Szarvast, aki elvitte a labdát a kifutó Babos G. mellett is, de kisodródott, majd elesett az alapvonalnál.
    21. perc: Kenesei 14 m-es, a jobbösszekötő helyéről leadott lövését Molnár a levegőben úszva ütötte szögletre.
    27. perc: Erős fejese után Balaskó 16 m-es kapáslövése szállt fölé.
    35. perc: Madar jó labdával szöktette Balaskót, akinek 12 m-es lövése a bal kapufáról pattant vissza.
    42. perc: Kenesei szép cselekkel tört előre, 15 m-ről leadott lövése azonban elkerülte a győri kapu bal sarkát.
    45. perc: Balaskó jobboldali beadását Kenesei közelről a léc fölé fejelte.
    46. perc: Szép hazai támadás végén a Balla által visszapasszolt labdát Nagy 17 m-ről nem sokkal lőtte a jobb sarok mellé.
    62. perc: A győri kapus, Molnár egy kirúgásnál a jobb lábán izomszakadást szenvedett, helyére Baji állt be.
    64. perc: Vayer harcosan küzdött egy labdáért az MTK védői között, aztán jobb lábbal 12 m-ről a jobb sarokba lőtt (1-0).
    82. perc: Egy győri szöglet után Balla 6 m-es fejesét csak másodszorra tudta védeni Babos G.
    83. perc: Lőrincz hatalmas bombáját Baji tornászta szögletre.

Alacsoy színvonalú mérkőzésen a nagyobb akarással játszó ETO győzelemmel búcsúztatta a Győrtől Reszeli Soós István vezetőedzőt.