Diósgyőri FC - Videoton FC Fehérvár 1 : 0 17:35

2018.11.26, 13:34
    Diósgyőr, 1999. május 24. hétfő (tud) - A labdarúgó Professzionális Nemzeti Bajnokság 31. fordulójában:

Diósgyőri FC - Videoton FC Fehérvár 1-0 (0-0)

Diósgyőr, 3000 néző, V: Juhos
    gólszerző: Lipták (77.)
    sárga lap: Kovács T. (60.), Kiser (70.), Egressy (89.), illetve Róth (21.), Kozma (50.), Filipovics (54.), Kuttor (69.)

Diósgyőr:
    Nagy Z. - Túróczi (Földvári, 80.), Szmiljanics, Téger, Kovács T. - Domokos, Kiser, Szabó T., Kákóczki (Buzás, 65.) - Szabados (Lipták, 62.) , Egressy

Videoton:
    Milinte - Tóth A., Kozma, Kuttor, Schindler - Nagy L., Filipovics, Zsivóczky, Róth - Kiss I. (Bobory, 84.), Waltner (Györök, 70.)

6. perc: Zsivóczky 22 m-es szabadrúgását Nagy Z. a jobb kapufára tolta.
    15. perc: Fehérvári támadás végén Kiss I. 16 m-ről alig lőtt a bal alsó sarok mellé.
    23. perc: Róth 15 m-ről laposan lőtt kapura, Nagy Z. védett, majd a kapus Kiss I. ismétlését is hárította.
    26. perc: Egressy a jobb oldalon felfutó Domokos elé továbbított, a középpályás 20 m-es, félmagas lövését Milinte szögletre tolta.
    30. perc: Zsivóczky jobboldali szögletét követően Filipovics 5 m-ről fejelt kapura, Nagy Z. hárított.
    66. perc: Egressy 16 m-ről lőtt fölé.
    75. perc: Nagy L. került helyzetbe, de lövését Nagy Z. remek vetődéssel mentette.
    77. perc: Lipták kapott labdát a 16-os előtt és nagy erővel a bal felső sarokba bombázott (1-0).
    82. perc: Kuttor 28 m-ről célozta meg a diósgyőri kaput, labdáját Nagy Z. szögletre tolta.

Küzdelmes és változatos mérkőzést játszott a két együttes. A hazaiak némi szerencsével szerezték meg a három pontot, mivel a látottak alapján a döntetlen reálisabb eredmény lett volna.