Nyírség-Spartacus FC - Ferencvárosi TC 0 : 1 16:00

2018.11.26, 13:10
    Nyíregyháza, 1999. május 23. vasárnap (tud) - A labdarúgó Professzionális Nemzeti Bajnokság 31. fordulójában:

Nyírség-Spartacus FC - Ferencvárosi TC 0-1 (0-1)

Nyíregyháza, 10000 néző, V: Szabó
    gólszerző: Vincze (14.)
    sárga lap: Celeszki (38.), illetve Vámosi (36.)

Nyíregyháza:
    Celeszki - Ács, Szatke, Nagy, Kiss - Kondora, Karkusz, Szabó (László, 86.), Göncz (Kirchmayer, 55.) - Baranyi (Azoitei, 80.), Novák

Ferencváros:
    Vámos - Vámosi, Telek, Jagodics, Mátyus - Szűcs, Nyilas (Kovács, 76.), Vincze, Füzi - Bükszegi (Eszenyi, 71.), Kulcsár (Szabics, 87.)

8. perc: Szűcs 14 méteres lövése után Celeszki a mezőnybe öklözte a labdát.
    11. perc: az előre lopakodó Jagodics 16 méterről lőtt, de Celeszki a helyén volt.
    12. perc: Novák jobb oldali szögletét követően Szatke 5 méterről a kapu fölé fejelt.
    14. perc: egy 25 méteres szabadrúgásból Szabó lőtt, a labda a felső lécet surolva hagyta el a játékteret. Gyors ferencvárosi ellentámadás után Kulcsár perdített Vincze elé, aki 16 méterről a jobb sarokba lőtt (0-1).
    26. perc: egy bal oldali szöglet után Nagy 7 méterről fejelt fölé.
    51. perc: Novák mellel tette a labdát Szabó elé, aki 18 méterről alig lőtt a bal kapufa mellé.
    56. perc: Vincze bal oldali beadását követően Kulcsár 6 méterről Celeszki ölébe fejelte a labdát.
    62. perc: gyors ferencvárosi kontratámadás végén a bal oldalon előretörő Mátyus 8 méterről az oldalhálóba lőtt.
    78. perc: Kirchmayer szabadrúgása után Nagy 5 méterről fölé fejelt.
    84. perc: ferencvárosi akció végén Kulcsár 8 méterről nem találta el a hazai kaput.

A nagy szélben a jobb erőkből álló Ferencváros érettebben játszott. A hazaiaknak több helyzetük volt, de nem érdemtelen a vendégsiker.