Dunaferr SE - Vác FC-Zollner 1 : 1 17:00

2018.11.24, 20:50
    Dunaújváros, 1999. május 22. szombat (tud) - A labdarúgó Professzionális Nemzeti Bajnokság 31. fordulójában:

Dunaferr SE - Vác FC-Zollner 1-1 (1-1)

Dunaújváros, 1000 néző, V: Makai

gólszerzők: Lengyel (28. - 11-esből), illetve Rob (14.)
    kiállítva: Nicsenko (75.)
    sárga lap: Salamon (45.), Jeremejev (74.), illetve Horváth P. (53.), Schwarcz (61.)

Dunaferr:
    Bita - Éger, Salamon, Milovanovic - Zavadszky, Ja:kl, Lengyel (Jeremejev, 61.), Rósa, Tököli - Nicsenko, Nagy Tamás (Cseke, 67.)

Vác:
    Hámori - Nyikos, Nagy Tibor, Udvari (Vén, 85.), Lévai - Vojtekovszki, Schwarcz, Sipeki, Romanek (Kopunovics, a szünetben) - Horváth P., Rob (Bábik, 80.)

14. perc: Horváth ugratta ki a leshatáron középen Robot, aki 14 méterről nagy erővel a léc alá lőtt (0-1).
    17. perc: Zavadszky jobbról Nagy Tamás elé adott, aki 17 méterről a bal kapufa mellé lőtt.
    28. perc: Rósa gyorsan elvégzett 18 méteres szabadrúgásával Nagy Tamás ugrott ki, Nagy Tibor rossz ütemben avatkozott közbe, 11-es. Lengyel a büntetőt a dermedt Hámori mellett a jobb alsó sarokba lőtte (1-1).
    33. perc: Rósa bal oldali beadását Tököli 12 méterről csúsztatta a bal alsó sarok mellé.
    65. perc: a jobb oldalon Kopunovics kapott labdát, befelé cselezett, már túljutott Salamonon, amikor a védő ellökte, a labda azonban Horváth elé került, aki óriási helyzetben mellé lőtt.
    66. perc: Vojtekovszki beadásánál Horváth megelőzte Bitát, ám a váci csatár az üresen maradt kapu mellé fejelt.
    69. perc: Rósa két jó csellel a 11-es pontig verekedte be magát, már csak a kapussal állt szemben, de lövését Hámori lábbal hárította.
    75. perc: Tökölit lesen állította meg a játékvezető, Nicsenko valószínűleg megjegyzést tett, amiért azonnal piros lapot kapott.
    80. perc: Ja:kl 20 méteres lövése a bal felső sarok mellett zúgott el.
    82. perc: Zavadszky ballal 22 méterről a jobb alsó sarok mellé lőtt.

Nehéz, mély talajú pályán az első félidő viszonylag jó játékot hozott, ám a második játékrészben egyik csapat sem kockáztatott, így mezőnyfölényét nem tudta gólra váltani a Dunaferr.