Kispest-Honvéd FC - Haladás-Milos 1 : 0 16:30

2019.01.14, 12:39
    Budapest, 1999. április 7., szerda (MTI) - A labdarúgó Professzionális Nemzeti Bajnokság 23. fordulójában:

Kispest-Honvéd FC - Haladás-Milos 1-0 (1-0)
    Bozsik-stadion, 1500 néző, V: Kiss G.
    gólszerző: Borgulya (17.)
    sárga lap: Hungler (28.), Medgyesi (42.), illetve Balassa (1.)

Kispest:
    Vezér - Hungler - Plókai, Medgyesi - Dubecz, Pintér (Némethy, 52.), Zováth, Gabala - Kabát (Holló, 90.), Borgulya, Török (Csábi (61.)

Haladás:
    Takács - Balassa - Horváth A., Zugor - Bonchis, Tóth M. (Vidóczi, a szünetben), Kovács S., Balog - Fehér (Nagy Cs. 77.), Jakoba (Sátori, 71.), Tóth P.

2. perc: Gabala 17 méteres szabadrúgása alig kerülte el a Haladás kapujának jobb oldalát.
    17. perc: Dubecz jobbról, laposan Kabáthoz passzolt, aki a 16-os előteréből a kapu elé ívelt. Labdáját az egyik védő Borgulya elé fejelte, a csatár pedig 8 méterről kilőtte a kapu jobb oldalát (1-0).
    21. perc: Bonchis 17 m-es lövését fogta biztosan Vezér.
    29. perc: Tóth M. 19 m-es szabadrúgását Vezér a léc fölé tolta. Még ebben a percben Tóth újra helyzetbe került, de 10 méterről a bal alsó sarok mellé gurított.
    59. perc: A csereként beállt Némethy 16 méteres lövése centiméterekkel szállt a kapu fölé.
    64. perc: Némethy 17 méteres lövését vetődve védte Takács.
    84. perc: Dubecz beadását Némethy 6 méterről a földre fejelte, ahonnan a labda a jobb felső sarok mellé pattant.

Az alacsony színvonalú mérkőzésen a Kispestnek volt több helyzete, s mivel egyet ki is használt, megérdemelten nyert.