Siófoki Bányász FC - Debreceni VSC-Epona 1 : 1 17:00

Siófoki Bányász - DVSC-Epona 1-1 (0-0)

Siófok, 3000 néző, V: Hanacsek
    gólszerzők: Pest K. (52.), illetve Ilea (82.)
    sárga lap: Szabadi (70.), illetve Kiss Z. (85.)
    csere: Pest R. helyett Pest K. (36.), Szabó Z. helyett Ördög (72.), illetve Szabó T. helyett Benczik (60.), Stupar helyett Madar (65.), Szatmári helyett Bodnár (68.)
    jók: László, Szabadi, Kovács B., Sallai, illetve Téglási, Gojan, Dombi, Böőr

Siófok:
    Posza - Juhász, Szabadi, László, Perger - Kriston, Kovács B., Győri, Sallai - Pest R. (Pest K. 36.), Szabó Z.

Debrecen:
    Téglási - Pető, Sándor, Gojan, Stupar - Szatmári, Szabó T., Dombi, Böőr - Ilea, Kiss Z.

Az óriási hőség ellenére jó iramú, változatos volt az első negyedóra, enyhe hazai fölénnyel. A továbbiakban nyomasztóvá vált a hazai csapat fölénye, a vendégek beszorultak, és két esetben is Téglási bravúros védéseire volt szükség. A 36. percben Pest Roland súlyosan megsérült, nem tudta folytatni a játékot. A félidő végére ellaposodott a mérkőzés, úgy tűnt, mind a két csapat elfáradt a nagy hőségben.

Az 52. percben László átadása után Pest K. jól lépett ki, lekezelte a labdát, s a kimozduló kapus mellett a kapu közepébe lőtt (1-0). A gól felrázta a Bányászt, mely állandóan nyomás alatt tartotta a debreceni kaput. A 70. perc után feljöttek a vendégek, többet támadtak, és a 82. percben egy jobboldali beadás után Ilea 16 m-ről a siófoki kapu bal alsó sarkába fejelt (1-1). Az egyenlítés után is a Debrecen játszott fölényben, de a Siófok nem kapott újabb gólt.

Végig jó iramú, változatos volt a mérkőzés, az első félidőben a Siófok, szünet után a Debrecen nyújtotta a jobb játékot. Annak ellenére, hogy a Bányásznak volt több helyzete, a döntetlen teljesen megfelel a játék képének.