Újpesti TE - Haladás-Milos 3-1 (1-0)
    Megyeri út, 3500 néző, V: Varga
    gólszerzők: Szlezák (27.), Fehér Cs. (47., 68.), illetve Negrau (73.)

Újpest:
    Bíró - Kozma - Kvasz, Tamási - Jenei, Pető, Fehér, Szlezák - Herczeg, Tóth N., Korsós

Haladás:
    Németh - Varga, Tóth M., Zugor, Koller - Bonchis, Balassa, Balogh G. - Baumgartner, Negrau, Kovács S.

sárga lap: Kvasz (34.), illetve Koller (45.)
    csere: Tóth N. helyett Monye (72.), Monye helyett Kiskapusi (88.) illetve Koller helyett Fehér Cs. (a szünetben), Bonchis helyett Nagy Cs. (62.), Kovács S. helyett Vidóczi (74.)
    jók: Kozma, Fehér Cs., Szlezák, Tóth N., illetve Balassa

Negyedórája tartott a mérkőzés, amikor egy jobb oldali Újpest-beadás után mindenki előtt elcsúszott a labda, majd a bal szélen érkező Tóth N. kapásból a felső lécre lőtt. A 27. percben megszerezte a vezetést a hazai csapat. Kozma indította jó ütemben Szlezákot, aki kilépett a lesre játszó védők közül és balról, az ötös magasságából a kiinduló Németh mellett a kapuba pöckölt (1-0). A 39. percben egyenlíthetett volna a Haladás, Baumgartner ugrott ki, már csak Bíróval állt szemben, de a kapu mellé gurított. Az első játékrész utolsó percében újra Baumgartner veszélyeztette az újpesti kaput, Bíró ujjheggyel tolta szögletre a labdát.

A második félidő elején váratlanul tovább növelte előnyét az ÚTE. Fehér Cs. 20 m-ről szánta el magát lövésre, a labda Németh kezei között pattogott a bal alsó sarokba (2-0). Mezőnyfölényben játszott a hazai csapat. A 68. percben ismét az újpesti Fehér volt eredményes. A hazaiak játékosa az álmélkodó védők között lőtt 10 m-ről a vendég kapuba (3-0). A 73. percben szépített a Haladás: a szombathelyi Fehér Cs. átlépte a labdát, becsapva ezzel az újpesti védőket, a kilépő Negrau pedig jobbról, kisodródva, a kifutó Bíró mellett az üres kapuba gurított (3-1).

A bajnoki táblázat élén álló Újpest megérdemelten, magabiztos játékkal szerezte meg a győzelmet.