Siófoki Bányász FC - Ecker-Stadler FC 3 : 0 15:00

Siófoki Bányász - Ecker-Stadler FC 3-0 (0-0)
    Siófok, 2000 néző, V: Tóth V.

gólszerzők: Pest R. (52., 54.), Ördög (81.)
    sárga lap: Juhász (27.), Sallai (65.), illetve Schultz (44.)
    csere: Bozsér helyett Ördög (a szünetben), Szabó Z. helyett Roik (87.), illetve Kovács Zs. helyett Farkas (60.), Nagy S. helyett Varga (63.)
    jók: Bimbó, László, Győri, Pest R., illetve Nagy G. Korol, Reskó, Jeremejev

Siofók:
    Posza - Juhász, Bimbó, László, Perger - Kovács B., Bozsér, Sallai, Győri - Szabó Z., Pest R.

Stadler
    Nagy G. - Kovács Zs., Korol, Molnár, Kertész - Schultz, Nagy S., Resko, Hadár - Jeremejev, Holló

Változatos, közepes iramú negyedóra után a hazai csapat átvette a játék irányítását, szinte kapujához szegezte ellenfelét, azonban a sok helyzetből sem tudtak eredményt elérni. Nehezítette a Bányász-támadók helyzetét, hogy az ellenfél sokszor 10 emberrel védekezett.

A szünet után a hazai csapat fergeteges támadásokkal kezdte a játékot, és teljesen beszorították az ellenfelet. Az 52. percben Sallai átadását Pest Roland közelről lőtte a kapuba (1-0), majd az 54. percben László hosszan előrevágott labdáját ugyanő juttatta a hálóba (2-0). Továbbra is a hazaiak támadtak, az ellenfelet szinte a kapujához szögezve. Az akasztóiak kontrákkal próbálkoztak, de a jól játszó siófoki védelemmel nem bírtak. A 81. percben Bimbó előrevágott labdáját Ördög lekezelte, és 14 méterről bődületes erővel a kapu bal oldalába vágta a labdát (3-0).

A szünet után nyújtott jobb teljesítménye és játéka alapján a Bányász teljesen megérdemelten győzte le a végig jól küzdő vendégeket.