Haladás VFC-Milos Sped - MTK FC 0 : 1 19:00

Haladás VFC-Milos Sped - MTK FC 0-1 (0-1)
    Szombathely, 8000 néző, V: Ábrahám

gólszerzők: Orosz (17.)
    sárga lap: Tóth L. (4.), Varga (24.), illetve Molnár (15.), Preisinger (18.), Orosz (43.)
    csere: Bonchis helyett Vidóczi (a szünetben), Tóth L. helyett Király E. (a szünetben), illetve Preisinger helyett Zimmermann (70.)
    jók: Tóth M., Balogh, illetve Lőrincz, Halmai, Orosz

Haladás:
    Rott - Varga, Tóth M., Balassa, Zugor - Bonchis, Tóth L., Kovács, Balogh - Baumgartner, Plókai M.

MTK FC:
    Babos - Lőrincz E. - Kuttor, Molnár Z. - Farkasházy, Halmai, Illés, Madar Cs., Szamosi - Orosz, Preisinger

Az első percek tapogatózó játékkal teltek el. Az első veszélyes támadást a 11. percben a fővárosi csapat vezette, amikor Madar elől csak szögletre tudtak tisztázni a szombathelyi védők. A szögletrúgás után a beívelt labdát Kuttor szerezte meg, de 5 m-ről kapu fölé emelt.

Fokozatosan az MTK vette át az irányítást, és a 17. percben góllá érett fölénye. Jobboldali támadás után Halmai ívelte át a labdát a bal oldalra és a felfutó Orosz 8 m-ről a kapujából kimozduló Rott felett a hálóba emelt (0-1). A gól után is a fővárosi csapat birtokolta többet a labdát, a szombathelyiek szórványos ellentámadásokkal kísérleteztek.

A második játékrészben valamivel élenkebb lett a küzdelem. Ekkor a hazai csapat is bátrabban támadott. Mindkét kapu előtt adódtak helyzetek, de ezeket a csatárok nem tudták értékesíteni. Az MTK valamivel veszélyesebben támadott, de Preisinger ezen a találkozón a legjobb gólszerzési lehetőségeket is elhibázta. Ezért nem csoda ha Garami mester lecserélte őt. A Haladás megpróbálta kierőltetni legalább az egy pontot megmentő gólt, elkeseredetten rohamozott, de az MTK védők biztos lábbal rombolták a hazai támadásokat.

Az MTK értékes három pontot zsebelt be Szombathelyen, jóllehet a Haladás is rászolgált volna legalább egy pontra.